Bir Kelebek Seç Ve Kişiliğinin Harika Yönlerini Keşfet


Kelebek, dönüşümü ve sevinci simgelemektedir. Onun dansı, bulunduğumuz yerden bir sonraki varoluş aşamamıza hareket etme ihtiyacını yansıtıyor.

Kelebek havanın gücüdür, bir esinti üzerinde süzülme yeteneğidir. Hızlı uçuşuyla tanınır; Bu nedenle, zihni ve gerektiğinde onu değiştirme yeteneğimizi temsil eder. Kelebek, yaşamın sonsuz döngüsünü temsil eder.

Kelebekler çiçeklerin arasında çırpınırken dans ediyor gibi görünüyor. Bize hayatımızda her şeyi bu kadar ciddiye almamamız gerektiğini hatırlatıyorlar. Bir hafiflik ve neşe hissi uyandırırlar. Ayağa kalkıp hareket etmemizi hatırlatıyorlar çünkü hareket etmezsen dans edemezsin.

Kelebekler yanlarında renk ve neşe getirir. Kelebek renkleri anlamları açısından incelenmeli ve hayatındaki rollerini anlamana yardımcı olmalıdır. Hayatında ne kadar çok veya az neşe olduğunu gör. Kelebek sana büyümenin ve değişimin travmatik olması gerekmediğini öğretecek. Değişim, istediğin kadar nazikçe ve neşeyle gerçekleşebilir.

Kelebeğin dersi, eski davranışları bırakmak ve kendini varoluşun bir sonraki aşamasına maruz bırakmaktır. Her birimiz yaşamımızdaki birçok aşamadan geçeriz. Bir sonraki kim olacağımıza ancak çaba sarf ederek ulaşırız.

Psikolojiye göre, insanın ‘yeniden doğması’, dünyevi sınırlarını aşması ve kendi psişik dönüşümü yoluyla ışığa yükselmesi olasılığıdır. Bu test, hayatının ve kişiliğinin harika yönlerini yansıtabilir. Resme bak ve en çok beğendiğini seç.

Bir Kelebek Seç

Bir Kelebek Seç Ve Kişiliğinin Harika Yönlerini Keşfet

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı