Bir Kelebek Seç Ve Kişiliğinin Harika Yönlerini Keşfet


Kelebek, dönüşümü ve sevinci simgelemektedir. Onun dansı, bulunduğumuz yerden bir sonraki varoluş aşamamıza hareket etme ihtiyacını yansıtıyor.

Kelebek havanın gücüdür, bir esinti üzerinde süzülme yeteneğidir. Hızlı uçuşuyla tanınır; Bu nedenle, zihni ve gerektiğinde onu değiştirme yeteneğimizi temsil eder. Kelebek, yaşamın sonsuz döngüsünü temsil eder.

Kelebekler çiçeklerin arasında çırpınırken dans ediyor gibi görünüyor. Bize hayatımızda her şeyi bu kadar ciddiye almamamız gerektiğini hatırlatıyorlar. Bir hafiflik ve neşe hissi uyandırırlar. Ayağa kalkıp hareket etmemizi hatırlatıyorlar çünkü hareket etmezsen dans edemezsin.

Kelebekler yanlarında renk ve neşe getirir. Kelebek renkleri anlamları açısından incelenmeli ve hayatındaki rollerini anlamana yardımcı olmalıdır. Hayatında ne kadar çok veya az neşe olduğunu gör. Kelebek sana büyümenin ve değişimin travmatik olması gerekmediğini öğretecek. Değişim, istediğin kadar nazikçe ve neşeyle gerçekleşebilir.

Kelebeğin dersi, eski davranışları bırakmak ve kendini varoluşun bir sonraki aşamasına maruz bırakmaktır. Her birimiz yaşamımızdaki birçok aşamadan geçeriz. Bir sonraki kim olacağımıza ancak çaba sarf ederek ulaşırız.

Psikolojiye göre, insanın ‘yeniden doğması’, dünyevi sınırlarını aşması ve kendi psişik dönüşümü yoluyla ışığa yükselmesi olasılığıdır. Bu test, hayatının ve kişiliğinin harika yönlerini yansıtabilir. Resme bak ve en çok beğendiğini seç.

Bir Kelebek Seç

Bir Kelebek Seç Ve Kişiliğinin Harika Yönlerini Keşfet
1.Kelebeği Seçtin
Kendinden emin olmak, güç göstermek, kendini önemli ve değerli hissetmek ve hepsinden önemlisi, durumların kontrolünü elinde tutmak isteyen kararlı, kendine güvenen bir kişi olarak karakterize edilirsin. Bazı durumlarda baskın ve sahiplenici olabilirsin ve asıl zorluğun tam da bu noktada yatıyor. Zaman zaman saygı duyulmak için güçlü olmanın gerekli olduğunu hissetmiş olman muhtemeldir, bu da seni yalnızca benmerkezci pozisyonları benimsemeye yönlendirir. En iyi ilişkilerin (aile, romantik, iş) sevgi ve saygıya dayalı olduğunu unutma. Duygularını kontrol etmeyi öğren ve insanların sana her zaman senin onlara davrandığın gibi davranacağını kabul et.
2.Kelebeği Seçtin
Kendini enerjik, pragmatik, başarı odaklı, yeni koşullara kolayca uyum sağlayan, ilgi odağı olmayı, beğenilmeyi ve insanları etkilemeyi seven biri olarak tanımlıyorsun. Çalışırken alanına ve mahremiyetine saygı duymaları senin için çok önemlidir ve bazen çok rekabetçi olabilirsin, çünkü muhtemelen çocukluğunda her başarının bir ödül getirdiği fikrini edinmişsindir. Asıl zorluk, günlerinde dinlenmek ve rahatlamak için zaman bulmaktır, çünkü hayatındaki biraz sakinlik, ruh halini iyileştirecek, yeni ve daha iyi alternatifleri ve olasılıkları daha net bir şekilde görmeni sağlayacaktır.
3.Kelebeği Seçtin
Kendini sevgi dolu ama önceden uyarılmış bir insan olarak tanımlıyorsun. Yükümlülüklerine çok bağlı ve uyumlusun. Gelecek ve zorlukları hakkında düşünmek için çok zaman harcayabilirsin. Sana karşı net ve doğrudan olmalarını seviyorsun, güvenliğini sağlamak, kendin ve senin için uzun vadeli refah inşa etmek istiyorsun, bu nedenle uzun süre kendini geleceğe yansıtmak ve bazı durumlarda tüm olanları gözden kaçırmak için çalışıyorsun. Asıl zorluk, şimdiki zamanla bağlantı kurmaktır, çünkü kaygı, geleceğin fazlalığından başka bir şey değildir. Hayatın kendine has bir ritmi olduğunu ve geleceğin hasadının yalnızca şimdine ektiğin tohumlara bağlı olduğunu unutma. Her gün sevgi, özveri ve irade ile çalış ve kaygının nasıl kesinliğe dönüştüğünü ve her gün nasıl daha müreffeh, daha sakin ve daha mutlu olacağını göreceksin.
4.Kelebeği Seçtin
Kendini aktif, eğlenceli, spontane, çok yönlü, yeni şeylere ve deneyimlere açık ama hepsinden öte: çok dağınık biri olarak tanımlıyorsun. Zihnin yeni ve uyarıcı fikirlerin kalıcı bir fabrikasıdır ve bu nedenle her zaman yeni faaliyetlerde bulunman mümkündür, çünkü bunun seni motive ettiğini ve monotonluğu kırdığını hissedersin. Özgürlüğünü sınırlayan bir kişi ya da durum olduğunu hissettiğinde ondan kaçmaya başlarsın ve birçok durumda uzun vadeli taahhütler oluşturman çok zordur. Asıl zorluğun, zamanını ve yükümlülüklerini organize etmekle ilgili. Birçok aktiviteye (eşzamanlı olanlar bile) dahil olma konusundaki doğal eğiliminin farkında olmak, taahhütlerini daha bilinçli planlamana yardımcı olacaktır. Yoğun günlerinde biraz sakinleşmek, hayattan harika şekillerde zevk almanı sağlayacaktır.
5.Kelebeği Seçtin
Kendini duyarlı, sakin, içine kapanık, çok dışavurumcu, biraz huysuz, çok iyi bir gözlemci ve birçok durumda büyük bir sanatsal çizgi ile karakterize ediyorsun. Kendini güzel ve benzersiz şeylerle yaratmak ve çevrelemek isteyen bir insansın ve hayır işlerinde yer alarak veya doğrudan insanlara yardım ederek herkes için daha iyi bir dünyanın inşasına katkıda bulunmayı seviyorsun. Bazı durumlarda hiç kimsenin (hayatına en yakın kişilerin bile) seni tam olarak anlamadığını hissedersin ve başkalarının seni sinirlendiren, seni merkezinden uzaklaştıran tavırları vardır. Asıl zorluk, seni seven insanların senin için en iyi olduğunu düşündükleri şeyi büyük bir sevgiyle yaptıklarını anlamaktır. Başkalarında sevmediğin şeyleri hayatında düzeltmeye çalış, bu şekilde daha hoşgörülü, dingin ve yetenekli bir insan olursun. Sen harika bir insansın, tüm potansiyelini geliştirmene izin ver.
6.Kelebeği Seçtin
Kendini çok analitik bir insan olarak nitelendiriyorsun, dünyanın nasıl çalıştığını anlamakla ilgileniyor ve çok önemsiz olsalar bile endişelerine cevap bulmaya kararlısın. Kendini sana öğreten, sana eşlik eden veya bir şekilde daha iyi olman için sana ilham veren insanlarla çevrelemeyi seviyorsun. Aynı şekilde, sık sık yalnız olmanın kötü bir şirkette olmaktan çok daha iyi olduğunu düşünebilirsin. Bazı durumlarda önyargılar yayman mümkündür ve işte en büyük meydan okuman tam da bu noktadadır. Dünya harika bir yer ve aklındaki fikirler realiteni inşa ediyor. Zihnini huzur, uyum ve esenlik yaratan fikirlerle doldur. Hayatının ve günlerinin nasıl daha özgün ve mutlu hale geldiğini göreceksin.

Share your Results:

Bir Kelebek Seç Ve Kişiliğinin Harika Yönlerini Keşfet

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı