Bilinçaltının Sırlarını Ortaya Çıkaran Bir Test

Bilinçaltı zihnimiz bir yansıma görevi görür: fark etmeyiz bile, ancak çoğu zaman arzularımızı ve özlemlerimizi belirler. Bu test ruhunun gizli köşelerinde nelerin gizlendiğini keşfetmene yardımcı olacak. Belki de insan için çok gerekli olan sıcaklığı, rahatlığı ve sarılmayı gizlice istiyorsun?

Sonucun mümkün olduğunca doğru olması için mümkün olduğunca rahatlamanı şiddetle tavsiye ederim.

Bu görselden hangisi seni kendine daha çok çekiyor. Bunun hakkında fazla düşünmeden resimlerden birini seç.

Bir Resim Seç

Bilinçaltının Sırlarını Ortaya Çıkaran Bir Test
1.Resmi Seçtin
Eğer seçimin buysa, şu an için en önemli şey tüm gereksiz düşüncelerden kurtulmak, içinde iyi bir ruh hali uyandırmak ve macera arayışına girmektir. Arkadaşlarınla çevrili olarak rahatlaman ve aşırıya kaçmadan eğlenmen gerekir. Unutma, her şey mantık dahilinde yapılır.
2.Resmi Seçtin
'İçindeki şeytanları' yatıştır. Aşırı duygu ve düşünce bolluğu seni daha sağlıklı ve sakin yapmaz, orası kesin. Kendine günde bir saat ayır ve meditasyon yap, tüm endişelerini bırak, çalış ve sadece rahatla. ilk seferde dışarı çık, bu yüzden kontrolü elinde tut ve tekrar dene.
3.Resmi Seçtin
Olumlu bir insansın, ancak sonuçlara varmak için aşırıya kaçma. Bir anda heyecanla atacağın adımlar seni bir köşeye çekecektir. Ciddi kararlar vermeden önce düşün. İyi düşün! Faaliyetlerinin bir programını yapmaya çalış. Bu daha organize olmana yardımcı olacaktır. Kendine biraz zaman ayırmayı, aynı mutlu insan olmayı, rahatlamayı, kendini tebrik etmeyi ve seni üzmeye çalışanlara aldırmamayı unutma.
4.Resmi Seçtin
Vücudun hassasiyet ve şımartılmaya ihtiyaç duyar. Dükkana git, ruhunun istediğini al, Eşinle, yumuşak bir battaniye, patlamış mısır ve yürekten sohbetler eşliğinde bir film gecesi yap. Görüyorsun, kendini daha iyi hissedeceksin. İyi bir ruh hali ve rahatlama sağlamak için bunu haftada bir kez yap.
5.Resmi Seçtin
Tüm işlerini ertelemen ve kendini düşünmen gereken an budur. En sevdiğin müziği dinle, bir fincan çikolata, kahve veya en sevdiğin içeceği al, koltuğuna uzan ve tüm önceliklerini belirlemeye çalış. İşlerini planla ve kendine biraz zaman ayırdığından emin ol. İşlerinin ve endişelerinin rutini içinde dolaşmaya devam edersen sağlığına zarar verirsin. Sonuçta kendin için yaşıyorsun.

Share your Results: