Geçmiş Yaşamda Kimdin ve Şimdiki Görevin Nedir? Seçtiğin Tutulma Evresi Söyleyecektir

Birçok dinde, ruhumuzun sürekli olarak yeniden doğduğuna ve deneyim kazandığına inanılır. Bu dünyaya özel bir görevle geliyoruz, ancak çoğu zaman bu, geçmiş yaşamda ne yaptığına veya ne yapmadığına bağlıdır. Bugün sana geçmiş yaşamın ve karmik görevin hakkında bilgi verecek bir test hazırladık.

Evrensel güçlere yönelmek için bilinçaltıyla temas kurmak gerekir. Bunu yapmak için aşağıdaki adımlara güvenmelisin.

• Önce rahatlamaya çalış.
• Gözlerini kapat ve birkaç sakin derin nefes alıp ver.
• Hafif bir tüy olduğunu ve hiçbir şeyin seni endişelendirmediğini hayal et.
• Artık temiz ve yıldızlara gitmekten mutlusun.
• Gözlerini aç ve sunulan resimlere bak.
• Resimdekilerden birini seç.

Seçim yaparken yalnızca kendi sezgine güvenmen çok önemlidir.

Bir Tutulma Seç

Geçmiş Yaşamda Kimdin ve Şimdiki Görevin Nedir? Seçtiğin Tutulma Evresi Söyleyecektir
1.Tutulmayı Seçtin
Geçmiş yaşamında kendini tamamen sanata adadın. Zihninle o kadar ilgilisin ki, aşk ve aile için zamanın yok. Bu sefer bu dünyaya aile değerlerini öğrenmek için geldin. Önce gelmesi gereken ailedir.
2.Tutulmayı Seçtin
Bir önceki enkarnasyonda bilimle uğraşıyordun. Parlak zihnin sayesinde birçok insana yardım ettin. Bu hayatta mükemmel bir ödül aldın - mükemmel sezgi. Onu geliştir! Manevi yol bu konuda sana yardımcı olacaktır.
3.Tutulmayı Seçtin
Geçmiş yaşamda hiçbir yere bağlı değildin. Gezdin, gezdin, yerini bulamadın. Bu hayatta özel bir görevin var - ikamet yerini bulmak. Bunu yapmak için herhangi bir ülkeyi değiştirmen gerekebilir!
4.Tutulmayı Seçtin
En son doğduğunda, kendini tamamen aileye ve sevgiye vermeye karar verdin. Gerçek bir romantiktin ve her şey ruh eşin etrafında dönüyordu. Bu sefer kendini gerçekleştirme ve kendini geliştirmeye daha fazla zaman ayırman gerekiyor.
5.Tutulmayı Seçtin
Geçmiş reenkarnasyonun egoizmin himayesi altında geçti. Kendini çok sevdin ve kimseye aldırmadın. Şimdi onu kurtarma zamanı! Diğer insanlara zaman ayırman gerekir. En iyi çıkış yolu ruhsal kendini geliştirmek ve diğer insanlara yardım etmektir.