Seçeceğiniz Tavuskuşu Tüyü, Gizli Kişiliğinizi Ortaya Çıkaracak ve Sizi Mutluluğa Yönlendirecektir.

TUY-1.jpg

Farklı parametreler altında farklı kişilik tipleri tanımlanmış ve kategorize edilmiştir ve bazı psikolojik araştırmalar da, renk ve şekiller teorisine dayanarak yapılmıştır.

Bu nedenle, hangi kişilik tipinin sizin olduğunu belirlemek için basit bir test geliştirilmiştir, sadece görüntüde görünen dört tüyden birini seçmek zorundasınız ve bu size nasıl olduğunu söyleyecektir.

  1. A
  2. B
  3. C
  4. D

Seçeceğiniz Tavuskuşu Tüyü, Gizli Kişiliğinizi Ortaya Çıkaracak ve Sizi Mutluluğa Yönlendirecektir.

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  1.Tüyü Seçtiniz

  Müteşekkir olmak için çok şey var. Birkaç dakikanızı ayırın ve hayatınızın her alanı için minnettar olun. Aşk, sağlık, arkadaşlıklar, manevi ve finansal. Yaptıklarımıza odaklandığımızda, getirmek için çok çalıştıklarımızı kabul edebiliriz. Dur, yansıt ve keyfini çıkar. Bu bugün için çok olumlu bir işarettir.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  2.Tüyü Seçtiniz

  Hareket zamanı. İyi bir tatil planlamak, yeni kariyer seçeneklerine karar vermek, evinizi değiştirmek. İçinde veya etrafında enerjiyi değiştirmek için iyi bir zamandır. Değişim ve hareketiniz olumlu olacak, bu yüzden ne istediğiniz hakkında ciddi düşünün.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  3.Tüyü Seçtiniz

  Rehberleriniz ve Melekleriniz, sizi zihinsel olarak geride bırakabilecek herhangi bir duyguyu, düşünceyi veya davranışı açığa çıkarmanıza yardımcı olmak için etrafınızda. Acıyı ya da üzüntüyü inkar etmek onu ortadan kaldırmaz ve şimdi iyileşmek ve serbest bırakmak için yeterince güçlüsünüz. Meditasyon yapmak için zaman ayırın ya da sadece oturun ve durun. İyileşmenin sevgi ve ışığın içinden geçmesine izin verin istenmeyen duyguları serbest bırakmak için izin verin. Bunu dökmeye hazırsınız, artık çok sıkı tutmanız gerekmiyor. Güven ve serbest bırak.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 4. Test sonucu

  4.Tüyü Seçtiniz

  Muhteşem bir hayal gücü ve duyarlılığa sahip bir sanatçısınız. Ne yazık ki, vizyonlarınızı her zaman gerçekleştiremezsiniz, bu yüzden düşüncelerinizi geliştirirsiniz ve kendinizi ifade etmenize izin verecek yeni araçlar ve yöntemler arayışına girersiniz. Genellikle günün ayrıntılarına dikkat etmiyorsunuz ve başarmadan önce en büyük blok, dünyanın sizi anlayamayacağı korkusudur.

  Sonuçlarınızı Paylaşın