Bir Çiçek Seçin Ve Bir İlişkide Duygularınızı Nasıl Gösterdiğinizi Öğrenin

Her birimiz kişiliğimizden ve deneyimimizden etkilenerek kendi tarzımızda severiz. Sevginin standardını belirleyerek, kendimizi bir başkası tarafından kendi tarzımıza göre sevilme özgürlüğünü deneyimleme yeteneğinden mahrum bırakıyoruz.

Koşulsuz sevmek ve sevilmek bizim için rahat olmalı. Aşk özgürlüktür ve sevgimizi nasıl göstermeyi tercih ettiğimizi öğrendiğimizde, yanımızda olan kişiye çok daha fazlasını sunabiliriz.

Şimdi resimdeki çiçeklerden birini seçin ve duygularınızı nasıl gösterdiğinizi öğrenin.

Bir Çiçek Seçin

Bir Çiçek Seçin Ve Bir İlişkide Duygularınızı Nasıl Gösterdiğinizi Öğrenin
1.Orkide Seçtiniz
Orkideleri seçmek, duygularınızı kelimelerle ifade etmekten zevk aldığınız anlamına gelir. Sizin için bu, kimi sevdiğinizi, o kişinin hayatınızdaki önemini ve değerini göstermenin en iyi yollarından biridir. Mesajlar, mektuplar göndermeyi, hatta şarkı ve şiirler yazmayı seviyorsunuz ve duygularınızın kolayca kelimelere çevrildiğini hissediyorsunuz. Elbette bu, işittiklerinizi tavırla göstermekten de alıkoymaz. Ancak bazen insanlar sizi bunun için yargılasa bile, kelimeler sizin için çok daha anlamlıdır.
2.Ayçiçeği Seçtiniz
Aşk geldiğinde hayatınızı tamamen değiştirir. Doğal sakin tavrınız, kendinizi kontrol edemeyeceğiniz kadar güçlü bir arada olma tutkusu ve arzusuna dönüşür. Kişinin gerçek hislerinizi bilmesi için fiziksel temas sizin için çok önemlidir. Bu arada sarılmak, el ele tutuşmak sevginizi göstermenin en sevdiğiniz yoludur ve bu sizin için çok önemlidir.
3.Gül Seçtiniz
Biliyorsunuz, bugün en değerli varlıklardan biri zaman. Sürekli olarak bir sorundan diğerine koşuyoruz ve bu nedenle bazı önemli şeyler için zamanımız tükeniyor. Ama sevdiğiniz kişiye zaman ayırarak sevginizi bu şekilde gösterebilirsiniz. Sizin için sevdiğiniz kişiyle birlikte zaman geçirmek sevginin büyük bir kanıtıdır çünkü onu önemsediğinizi ve onlarla birlikte olmak istediğinizi gösterir. Bu, sevgiyi göstermenin çok özel bir yoludur.
4.Ortancalar Seçtiniz
Sizin için aşk bir endişedir, kendinizi tamamen başka birine adarsınız ve onu mutlu etmek için mümkün olan her şeyi yaparsınız. Bu nedenle, sevginizi göstermenin en sevdiğiniz yolu önemsemektir. Diğer kişiyi memnun etmek için her şeyi yaparsınız ve her zaman kendinizi ilişkiye dahil edersiniz, çünkü sevmenin tek emin yolunun bu olduğuna inanıyorsunuz. Önemsenmek sizi çok mutlu eden şeydir. Bu bir zorunluluk değil, sevgiyle yaptığınız bir seçimdir ve kendinize de bakmayı hatırlarsanız her zaman doğrudur.

Share your Results: