Titreşim Frekansın Yaşam Niyetlerin Hakkında Ne Söylüyor?

Bir hologram seç ve titreşim frekansının sana ne söylemeye çalıştığını öğren.
Günden güne yaşadığımız dünya, titreşim frekanslarının etkileşimine bölünebilir.

Örneğin, kırmızı rengi gördüğünde, aslında 430 – 480 Hz titreşim frekansını görüyorsun.

Titreşim frekanslarını nasıl gördüğümüz, duyduğumuz veya kokladığımız üzerinde bir etkisi varsa, bu frekansların bize enerjik durumumuz hakkında yararlı bilgiler sağlayabileceği anlamına da gelebilir. Bu alıştırmada, bir titreşim frekansını anlayabileceğin bir dile (veya ‘holograma’) çevirmek için görsel duyumuzu kullanacağız.

Şimdi, başlamadan önce, kendinle bağlantı kurmak için bir dakikanı ayır. İlk önce dik otur ve derin nefes al. Üç saniye bekle ve bırak. Bunu üç kez tekrarla, nefesini tut ve yavaşça bırak. Şimdi, nefesine odaklanmaya devam ederken, hayatında netleştirmek istediğin bir öğeyi düşün. Seni rahatsız eden bir şey, verilmesi gereken büyük bir karar veya sadece genel bir rehberlik girişimi olabilir.

Şimdi bu düşünceye sahip olduğuna göre, aşağıda gösterilen 8 resme bir göz at. Seni kendine en çok çeken birini seç.

Bir Hologram Seç

Titreşim Frekansın Yaşam Niyetlerin Hakkında Ne Söylüyor?
1.Hologramı Seçtin
Özgürlük istiyorsun ama onunla birlikte gelen sorumluluktan korkuyorsun. İlerlemen gerektiği fikri seni korkutuyor. Kendine bunu yapıp yapamayacağını soruyorsun veya belki de hayalinin çok uzak olduğunu düşünüyorsun. 'Ben kimim ki böyle bir şey yapacağım?' Fikir yavaş yavaş yaklaşıyor ve seni tereddüte düşürüyor. Artık korkularından kaçma. Sadece orada olduklarını kabul et. Emrindeki sonsuz olasılıklar gibi onları da kucakla. Güçlendirme frekansı sana zaten benzersiz bir güce sahip olduğunu hatırlatır. Olumlama: Hayalimi gerçekleştirecek güce sahibim.
2.Hologramı Seçtin
Hayatında büyük bir adım atmayı planlıyor ve bunun için doğru anı bekliyorsun. Sabırlı olman ve fırsatını beklemen gerektiğini hissediyorsun, sanki sıçrama yapmak için tam o ana hazırmışsın gibi. Ama güvensizlik hissi veriyor. Tam anın ne zaman olduğunu ne zaman biliyorsun? Erken olmadığını nereden biliyorsun? Çok geç atlamayacağını nereden biliyorsun? Önemli olan korkunun seni yenmesine izin vermemen ve sezgilerine güvenmendir. Ama dikkat et. Çok uzun süre bekleyerek güvenli bir durumda kalmana izin verme. Her şey momentuma bağlı. Duygularınla iletişimde kal. O zaman akışa girmek için tam olarak doğru anı bileceksin ve hedefine ulaşmak için her şeyin işe yarayacağını göreceksin. Nabız hızı, bir sonraki adımına karar vermek için doğru zamanı bulmana yardımcı olur. Olumlama: Doğru zamanda yapmam gerekeni yapacağıma inanıyorum.
3.Hologramı Seçtin
Kendine kaç kez 'Neredeyse başardım' dedin? Cevapları aldım, bulmaca tamamlandı ve tüm umutlar ve arzular o önemli ana ayarlandı. Hakikat anına kadar her şey yolundaydı. Devralmak zorundaydın, ama yapmadın. Bir şey seni sondan alıkoyuyordu ve en önemli anda başarısız olduğunu gördün. Hepimiz bunun farkındayız, ancak bizi farklı kılan şey, onu ele alma şeklimizdir. Kazanmak ve kaybetmek aynı madalyonun iki yüzüdür ve hangi tarafa odaklanacağını sen belirlersin. Bir şeyi başarmak azim ve eğer değilse de en azından bir aksilikten sonra ayağa kalkmak için yeterli cesaret gerektirir. Özellikle dersi deneyimlerden öğrendiğimiz için kimsenin sonsuza kadar başarısız olmadığını unutma. Kendinle gurur duy ve gücünü hisset! Bir şey denemiş olmaktan gurur duy. Bir dahaki sefere başarılı olacağına kendini ikna et. Zafer Frekansı, önemli anlarda kendine inanman için sana güç verir. Olumlama: Yapacağım!
4.Hologramı Seçtin
Hayallerini gerçekleştirmeyi ne kadar istiyorsun? Kaç kez denedin? Hangi adımları attın? Sık sık yakın olduğunu hissediyorsun, ancak bir şey bunu gerçekleştirmeni engelliyor. Her şey orada ama sen ona sahip değilsin. Her zaman bir 'ama' hala öğrenecek çok şeyim var' gibi görünüyor; 'Ama yine de çok çalışmam gerekiyor'; 'Ama yine de buna ihtiyacım var.' Bu amaları bırakmanın zamanı geldi. Bir seçim ne kadar garip veya zor olursa olsun, kalbinin sesini dinlemeden edemezsin. İstediğin her şey kendiliğinden planlanamaz veya icat edilemez, bu yüzden kontrol etmeyi bırak ve adım at! İçindeki muazzam güce hayran kalacaksın. Her türlü sınırlamayı aşacaksın. Sadece bir adım at, bir şans ver ve gerçek Benliğine teslim ol. Duygularınla bağlantıda kaldığın sürece hiçbir şey ters gidemez. Aşma frekansı, kontrolü bırakmana ve gerçek Varlık durumuna doğru ilerlemene yardımcı olur. Olumlama: Korkularımı ve sınırlamalarımı aştım.
5.Hologramı Seçtin
Bir sürece başladın ve ne kadar uzun sürerse o kadar zorlaşır. Bunun sana bu kadar zaman ve enerjiye mal olmasını beklemiyordun. Bu sırada zihninde her türlü düşünce oynar ve seni amacından uzaklaştırır. Doğru mu yapıyorum. Bu şekilde mi olmalı? Başka bir yol var mı? Bir sürece başladığında, bir noktada bu aşamaya gelirsin ve devam etmek önemlidir. Şüphelerine teslim olma. Hissettiğin direnci kabul et. Hepsi yaratmak istediğin değişikliğin bir parçası. Bu yüzden dikkatinin dağılmasına ve pes etmene izin verme, çünkü o zaman geçmişin istenmeyen tekrarının bir işaretini vermiş olursun. Mazeretleri reddet ve azim göster. İşlemi tamamladığında, geriye dönüp baktığında minnettar olacaksın. Azim frekansı, sana zorlu aşamalardan geçme ve pes etme cazibesini görmezden gelme gücü verir. Olumlama: Ne istediğimi biliyorum ve yapıyorum.
6.Hologramı Seçtin
Bir değişim sürecindesin ve çözüm özgünlük. Seni gerçekte kim olduğunla temasa geçmeye zorlar ve bu da baskın fikirleri bir kenara bırakmanı gerektirir. Bu zor bir süreç olabilir, çünkü dualite ve rekabet enerjisinde sürekli olarak başkalarına odaklanırız. Bu zamanda sadece modayı takip etmek değil, başkalarının söylediklerini veya yaptıklarını kopyalamak yerine pozisyon alıp kendi rotana karar vermek önemlidir. Özgünlük, benzersiz olduğun anlamına gelir, bu yüzden olmadığın biri olmaya çalışma. Kendi gücünü, kendi gerçeğini takip et ve hissettiklerini yapmak için başka birinin onayını bekleme. Özgünlüğün frekansı, kendine inanmana ve uyarlanabilir davranış eğilimini bırakmana yardımcı olur. Olumlama: Ben özel ve eşsiz bir varlığım.
7.Hologramı Seçtin
Aklın sınırlarının ötesinde bir bilinç düzeyine yükselirsin. Duyarlılığın dışarıdan gelen teşviklerle gelişir: enerjiler, semboller, talimatlar, ilhamlar ve başkalarından gelen duygular. Duyularının arttığını hissedersin, bu da bazı şeylerin gerçekliğini daha net görmeni sağlar. Bu duyarlılıkla birlikte sorumluluk da gelir, çünkü durumları diğerlerinden daha hızlı anlayabilir, olaylara hazırlanabilir ve karşıt güçleri tahmin edebilirsin. Duyarlılığını göstermenin ve içindeki her şeyi saklamamanın da önemli olduğunu anlıyorsun. Sezgilerinin sana sessizliğin yol olmadığını gösterdiği anlarda susarsan kimse bir şey kazanmaz. Kendin olmaya cesaret et, savunmasızlık göster ve hissettiklerini dürüstçe paylaş. Başkaları vizyonundan yararlanabilir ve kalpten geldiğinde başkalarına zarar veremezsin. Duyarlılık frekansı daha fazla bilgi edinmene yardımcı olur ve daha açık olmanı sağlar. Olumlama: Hislerime ve aldığım sinyallere güveniyorum.
8.Hologramı Seçtin
Bazen içinde yapabileceğin tek şeyin harekete geçmek olduğunu hissedersin. İçindeki derin arzu seni harekete geçirir ve bu konuda bir şeyler yapman yeterlidir. Sanki derin bir uykudan uyanmış gibisin, sanki bir şey ya da biri seni buraya yapmaya geldiğin şeyi yapmaya zorluyormuş gibi. Bu ilhamları ciddiye alman önemlidir, çünkü sana mesleğini hatırlattıkları anlamına gelir. Bir konuşma, bir müzik parçası veya medya aracılığıyla veya çevrenden aldığın küçük şeyler onu kışkırtabilir. Yapman gerekeni yapmak için bu anlardan yararlan. Ruhun hareket etmek için çığlık atıyor, o yüzden git! Yarın için hiçbir şeyi erteleme, çünkü beklediğin şey buydu. Aramaların frekansı seni hayatındaki en yüksek amaç ile temasa geçirir. Olumlama: Bana enerji veren şeyleri hemen yaparım.

Share your Results: