Bilinçaltın Ne Saklıyor? Resimde Gördüğün İlk Şey Onu Sana Gösterecek

Bu basit test ile bilinçaltının günlük yaşamında ne kadar yer aldığını ve neler saklıyor olabileceğini keşfedebilirsin.

Bilinçaltı, zihnimizin görmediğimiz bir parçasıdır. Basitçe söylemek gerekirse, zihnimizin bir bölümünü görmemizi engelleyen bir tür örtümüz var.

Bu basit test ile bilinçaltının günlük yaşamında ne kadar yer aldığını keşfedebileceksin.

Resme dikkatlice bak ve cevapla. Resimde ilk ne gördün?

Resimde İlk Olarak Ne Gördün?

Bilinçaltın Ne Saklıyor? Resimde Gördüğün İlk Şey Onu Sana Gösterecek
1.Çocukları Gördün
Bu resimde gördüğün ilk şey yürüyen dört çocuksa, bu bilinçaltında çok fazla gizli ağ olmadığı gerçeğini gösterir. Gösterdiğin şey, kim olduğundur ve dürüstlük senin için çok önemlidir, özellikle de kendine karşı dürüst olmak söz konusu olduğunda. Bu, bilinçaltının kapalı olduğu anlamına gelmez. Yaratıcı planlar, taze fikirler ve coşku kesinlikle içinde saklıdır. Zihnin ve ruhun geçmişten çok gelecek hakkında düşünür. Sen şeffaf bir insansın ve diğerleri bunun için seni takdir ediyor. Her şeyi çok fazla düşünmüyorsun ve her şeye olumlu bakma eğilimindesin. İlerlemek için çok çalışman gerektiğine dair kesinliğe sahip olanlardansın. Elbette, herkes gibi zor durumlardan geçtin. Ancak uyum yeteneğin ve kendine olan güvenin bu travmaları çözmene ve onları geride bırakmana yardımcı oldu.
2.Dolunayı Gördün
İlk fark ettiğin şey büyük bir dolunaysa, bu, onları düşünmesen bile kafanda dönen çözülmemiş birkaç problemin olduğu anlamına gelir. Elbette, nasıl çözeceğini bilmediğin bir problem ortaya çıktığında, ondan kaçınmayı tercih eden bir insansın. Başa çıkamayacağın için değil, sorunları saklama ve yokmuş gibi davranma eğilimin var. Ne yazık ki, durum böyle değil ve çözemediğin şeyler her zaman geri geliyor. Arkadaşların ve akrabaların ile tam tersisin: en iyi danışman ve başkalarının sorunlarını çözmelerine yardımcı olmak için her zaman doğru söze sahip olan kişisin. Belki de kendi tavsiyene daha çok güvenmeye başlamalı ve onu kendi hayatına uygularken de dinlemelisin. Zekan ve karmaşıklığının, bazı şeylere çözüm bulması zaman alsa bile, sonunda verdiğin kararlardan asla pişman olmayacağın anlamına geliyor.
3.Ağaçları Gördün
Şüphesiz sen çok özel bir insansın. Kendini diğerlerinden ayırıyorsun ve bunu biliyorsun. Bilinçaltının bununla çok ilgisi var: her zaman çalışıyor ve tüm sezgilerini ve yaratıcılığını göstererek dışarı çıkmak istiyor. Başkalarının görmediği yerlere bakmak en iyi avantajın olabilir ve bazen bu sana acı çektirse de cesaretin kırılmamalıdır: özel algın bir armağandır ve yakında bunu fark edeceksin.

Share your Results: