Sihirli Ay Burcunun Kişiliğin Hakkında Neler Söylüyor.

KAPAK-1.jpg

 

Doğduğunuz ay çok özel ve kim olduğunuz hakkında çok şey ortaya çıkarıyor! Büyülü ay görüşünü ve senin hakkında ne ortaya çıkardığını bulmak için aşağıya doğru ilerleyin!

 

 

 1. Büyülü ay burcunuzu bulduktan sonra, kişiliğiniz hakkında neler ortaya çıkardığını keşfetmek için üzerine tıklayın

Sihirli Ay Burcunun Kişiliğin Hakkında Neler Söylüyor.

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  Ocak - Kurt Ayı Burcu

  Eğer Ocak Kurt Ayında doğduysanız, hayatınızda karşılaşabileceğiniz pek çok zorluğa sahip olabilirsiniz. Bu da sizi soğuk bir dış mekânla karşılaştığınız zorluklarla başa çıkmada eşsiz bir yetenek haline getiriyor. Çok çalışkan ve hareketli olmaya alışıksınız. Engelleri gayretle aşarsınız. İnsanlar sizi yalnız bir kurt olarak görürler, ve bu aslında yalnız çalışmayı tercih ettiğinizden kaynaklanıyor olabilir.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  Şubat - Kar Ayı Burcu

  Kurt Ayı kabilesinin kardeşleri ve kız kardeşleri gibi, çok çalışmanın yabancısı değilsiniz. Birçoğunuzun zorlu çocukluk dönemleri vardı ve aşılmaz durumların üstesinden geldiler. Bu koşullar sizi dünyayı sert bir yer olarak görmenizi sağlayabilir, bazen  insanlar ve dünya hakkında eleştirel veya yorulmuş olabilirsiniz.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  Mart - Solucan Ayı Burcu

  Mart ayında doğduysanız, Ay işareti size geniş bir iletişimci olduğunuzu gösterir. Kendinizi ve fikirlerinizi aktarma beceriniz, son derece esnek ve uyarlanabilir olma yeteneğinizden gelir. Şaşırtıcı bir geçiş döneminde doğdunuz. Bu size benzersiz hareketli bir zihin verir.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 4. Test sonucu

  Nisan - Pembe Ay Burcu

  Kendi özel yolunuzda görülmeye ve duyulmaya kararlı olan bir insanlar ligindesiniz. Çocukluğunuzda büyük bir mücadele yaşadınız. Ve olgunluğa dönüştüğünüzde, kendinizi toplum içinde doğru bir şekilde kurmak konusunda kararlı oldunuz.Başkaları ile derin bağlantıları hissetmeye ihtiyacın var, kendini kabilenin içinde köklendir.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 5. Test sonucu

  Mayıs - Çiçek Ayı Burcu

  Her ne kadar mücadelede başarısız  olsanız da, hayatınızda oldukça şanslı olduğunuz için sizinki bir taklit şarkıdır. Sıkıntılardan sakınmak için bir yeteneğiniz vardır. Dostça bir eğilim ile ödüllendirilirsiniz. Birçok doğal güzellikleriniz olacak ve fiziksel görünümünüz birçok talihli kazanacak.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 6. Test sonucu

  Haziran - Çilek Ayı Burcu

  Çok zeki fikirleriniz ve hayalleriniz var. İzlemede zor bir zamanınız var.İşletme ile ilgili bir zenginliğiniz var. Kabile sayesinde insanlar sizin anlayışınız ve tavsiyeleriniz için size geliyorlar, çünkü perspektifle olgunlaştığınızı biliyorlar. , görüşleriniz çok objektif olmayabilir. Ancak bu konuda kendinizi biliyorsunuz ve durumları manipüle etme konusunda becerikli bir yeteneğiniz var!

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 7. Test sonucu

  Temmuz - Şimşek Ayı Burcu

  Parlak bir eğiliminiz var ve onların varlığından ötürü başkalarını rahatça yükseltebilirsiniz. Güneşli dışa dönük kişiliğiniz çok büyük bir derinliğe sahip olduğunuz için bir paradokstur. Çoğu insan sizin hakkınızda bunu fark etmez. İç derinliğinizi gizlemeyi sürdürdüğünüzde yüzünüzün altındaki Bu ikilik, son derece sezgisel olmanıza neden oluyor. İnsanların bir sonraki adımlarında ne yapacağını biliyorsunuz,bu sizin için çok önemli.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 8. Test sonucu

  Ağustos - Mersin Balığı Burcu

  Her ne kadar hayatında zorluklara katlanmak zorunda kalsan da,gelişmenin nasıl bir duygu olduğunu özünde biliyorsun.Dünyaya verebileceğinin en iyisini manyetizleyen geniş bir doğanız var.Bu, hayatınızda çok çaba sarfetmek için yolları ve araçları çekmenizi oldukça kolaylaştırır. Kaynakların amaçlarınıza uygun olarak nasıl bir araya geldiği ise oldukça esrarengiz.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 9. Test sonucu

  Eylül - Hasat Ayı Burcu

  Ay tabelasının gösterdiği gibi, insanlara ve enerjilere en uygun zamanda bir araya gelmek için olağanüstü bir hediyeniz var. Olağanüstü bağlantılar kurmak için bir şöhretiniz var. Kabile halkı, eşleştirme için size gelecek, çünkü hangi insanların birbiriyle  iyi bir ilişki süreceğini biliyorsunuz..Dünyaya bakabilir ve hangi ortaklıkların / ilişkilerin işe yarayacağını anında görebilirsiniz.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 10. Test sonucu

  Ekim - Avcı Burcu Ayı

  Zamanlama hissiniz kusursuzdur. Ayrıca, ekstra algılayıcı algı ile bilme hissiniz tekinsizdir. Kendiniz ve çevreniz hakkında bilinçli bir farkındalığa sahip olursunuz. Bu çok fazla insanı tedirgin eder ve kabilenizdeki pek çok kişi sizin güçlü bilmenizden dolayı sizi korkutur. Sonuç olarak, sık sık kendinizi yalnızlık içinde buluyorsunuz - her zaman sizi anlayan bir ortağa ihtiyacınız var.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 11. Test sonucu

  Kasım - Kunduz - Ayı Burcu

  Yeni trendler üzerinde harekete geçmek için benzersiz bir şekilde hazırlıklı olursunuz. Kendiniz de bir trend belirleyici olacaksınız.Ayrıca sizin için bir aciliyet hissi de var, evriminizde bir sonraki adıma hazırlık yapıyormuşsunuz gibidir. Başkalarının yollarında bir sonraki seviyeye geçmelerine yardımcı olursunuz.. Çok fazla, kabilenizdeki insanlar geçişler için sizden yardım isteyecektir.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 12. Test sonucu

  Aralık - Soğuk Ay Burcu

  Bir ay isminizin adının anlaşılması, soğuk bir dış cepheye sahip olma eğiliminde olmanızdır - ama aslında gerçekte, dışarıya doğru yayılacağınız parlayan bir sıcaklığa sahip olmanızdır. Aslında,bu iç sıcaklığın, eğer izin verirsen bütün bir kabilenin rüyalarını yakacak güce sahip.

  Sonuçlarınızı Paylaşın