Bir Çiçek Seç Ve Senin Hakkında Neler Söylediğini Öğren


Sadece bir çiçek seç ve sana kişiliğin hakkında ilginç bir şey söyleyelim.

Bir Çiçek Seç

Bir Çiçek Seç Ve Senin Hakkında Neler Söylediğini Öğren
1.Çiçeği Seçtin
Ne kadar çekici olduğun hakkında hiçbir fikrin yok! Nerede görünürsen görün, asla karşı cinsin ilgisinden mahrum kalmayacaksın. İnsanlar sana hayran. Başkalarının fikirlerini pek umursamıyorsun. Küçük bir arkadaş çevren var ve onların yanında kendini rahatlamış hissediyorsun. Senin güvenini kazanmak çok değerli.
2.Çiçeği Seçtin
Tatlı ve romantiksin. Sadece birine sarılmak istiyorsun ve bunu yapıyorsun. Senin gibi insanlar pencerenin altında şiir yazar ve şarkılar söyler. Kendine mükemmel insan diyebilirsin! Kısacası, ilk bakışta seni utandırıyor gibi görünse bile, iltifatları nasıl kabul edeceğini biliyorsun. Samimiyetin, sıcak ve yumuşak çekiciliğin çevrendeki herkesi memnun ediyor. Bu, kullanmayı göze alabileceğin anlamına gelmez: tüm yumuşaklığın altında bir çelik gizlenir. Her zaman ne istediğini bilirsin ve neredeyse her zaman istediğini alırsın.
3.Çiçeği Seçtin
O kadar çok iyi özelliğin var ki, temellerini saptamak zor. Kendine dürüst insan diyebilirsin: Çocukluğundan beri evrensel adaletsizliğe kızgınsın. Başın dik, hayatın tüm sınavlarından geçersin ve her durumda en önemli şeyi anlarsın. Sen güzel, bakımlı ve kıskanılacak birisin! Başkalarından aşırı taleplerin olabilir. Biraz daha beklemen gerekiyor ve kesinlikle seni takdir edecek biri karşına çıkacak.
4.Çiçeği Seçtin
Senin hakkında pozitifleri bulaştırdığını söylüyorlar! Gülümsemen umutsuz bir alaycının bile kalbini eritebilir. Karşı cinsin ilgi odağı olmayı seviyorsun. Birçok arkadaşın var. Ama aslında çok az insan ruhunda neler olduğunu biliyor. “Kimse bilmiyor, hayatı gülerek geçenin geceleri nasıl ağladığını”. Görünüşünle deney yapmayı ve bunu sık sık yapmayı seviyorsun.
5.Çiçeği Seçtin
Çocukluğundan beri çok nazik bir insandın. Ama annen sana kibirli olmamayı ve insanları dış verilerle değil içsel niteliklerle değerlendirmeyi öğretti. Pek çok arkadaşın kişisel danışman olarak tavsiye için sana gelir. Arkadaşların yanında olmayı sever. Kıyafet konusunda harika bir zevkin var. Mütevazı bir bütçeyle giydiklerinin ne kadar pahalı görünebileceğini bilirsin.
6.Çiçeği Seçtin
Sen gizemli bir insansın. Zıt nitelikleri birleştiriyorsun: ateş ve buz. Sırrını ortaya çıkarabilecek kişi gerçekten yanında mutlu olacak ve seni mutlu edecektir. Sakinsin, ancak aynı zamanda, bir sorun ortaya çıktığında seni ateş ve kükürt çevreliyor - genellikle ortak suçlanıyor ve buna göre acı çekiyor! Karşı cins için çekicisin ve bunun farkında bile değilsin. Gücün gözlerinde yatıyor. Sevdiğin kişi onların içinde boğulmak isteyecek.

Bir Çiçek Seç Ve Senin Hakkında Neler Söylediğini Öğren

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı