Bir Kahve Seç Ve Neye İhtiyacın Olduğunu Öğren

Bir kahve seç ve hayatında ne gibi değişikliğe ihtiyacın olduğunu öğren.

Bir Kahve Seç

Bir Kahve Seç Ve Neye İhtiyacın Olduğunu Öğren
1.Kahveyi Seçtin
Biri değişim mi dedi? Evet, evet, yeni ve ilginç bir şeye dalmanın zamanı geldi. İnan bana, hayat çok güzel ve çeşitli. Hemen bazı uç noktalara acele etmek gerekli değil, ruh halini değiştirecek küçük ve ince değişiklikler yapmanın zamanı geldi. Bir kitapçıda yeni bir yazar seç. Yeni bir müzik türü dinle. Geceleri televizyon karşısında oturmak yerine yürüyüşe çık veya yoga yap.
2.Kahveyi Seçtin
Doğru duydun, tek ihtiyacın olan huzur, sessizlik, dinginlik. Hiç yorgun olmayabilirsin, ama belki de tam tersi. Buradaki anlam tamamen farklı.Sonunda kendini dinlemek için mahremiyete ve sakinliğe ihtiyacın var. En az yarım saat sessizce otur. Düşüncelerini bir deftere yaz. Denizin sesini veya yağmurlu geceyi dinlediğin bir video bul. Boya mandalaları, kendini endişeden kurtarmana yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Bunun nedeni, şimdiki ana odaklanmayı kolaylaştırmalarıdır. Aynı zamanda çok güçlü bir rahatlama aracı olmalarının nedeni de budur. Sadece huzurun tadını çıkar. Sorunlarının o kadar küresel olmadığını anlayacaksın. İçsel benliğine bir mola ver ve kendinle anlaş. Sana fayda sağlayacaktır!
3.Kahveyi Seçtin
Hayır, gerekli değil, ama buna ihtiyacın var! İyi bir yerde bir akşam yemeği için arkadaşlarını ara. Komik bir komedi izle ve pizza sipariş et Bir arkadaşınla parkta yürüyüşe çık ve yürekten konuş Sinemaya git ve ardından bir restoranda konuyu tartış. Kendine konuşma şansı ver. Konuşma ilk başta tarafsız olsa bile, seni rahatsız eden konuyu tartışmaya geri döneceksin. O zaman en iyi cevabı bulacaksın ve sonunda sakinleşeceksin. Bu tavsiyeyi ihmal etme, arkadaşların veya ailenle birlikte vakit geçir.

Share your Results: