Seçtiğin Koltuk Kişiliğinin Önemli Yönlerini Ortaya Çıkaracak

Hangi koltuğu seçersin? Seçimin, kişiliğinin önemli yönlerini ortaya çıkaracaktır.

Bir odaya girdiğini ve içinde sekiz koltuk olduğunu hayal et. Her birini dikkatlice gözlemledikten sonra, aniden içlerinden birinin çok benzersiz bir şekilde seni cezbettiğini fark ediyorsun.

Arkana yaslan, rahatla ve sakin hisset. Hangisi senin tercihin olurdu?

Bir Koltuk Seç

Seçtiğin Koltuk Kişiliğinin Önemli Yönlerini Ortaya Çıkaracak
1.Koltuğu Seçtin
Sen güçlü ve çalışkan bir insansın. Zor ve sıkıcı projelere odaklanman çok kolay. Bu konuda tutkulusun! İşkolik olmana rağmen, ona karşı sağlıklı bir tavrın var. Dürüst, doğrudan, kendinden her zaman eminsin ve çevrendekiler bunun için sana saygı duyuyor ve sana hayran.
2.Koltuğu Seçtin
Kendini sakin ve şefkatli bir insan olarak tanımlıyorsun. Yardım etmek için her zaman başkalarına ulaşırsın. Günü bu rahat koltukta dinlenerek ve muhatapını sakinleştirici ve sevecen bir enerjiyle şarj ederek geçirebilirsin. İnsanlar fikrine çok değer verdikleri için senden her zaman tavsiye alırlar.
3.Koltuğu Seçtin
Çok fazla yaratıcı enerjin var. Kendini ilginç bir projenin içinde bulursan yemek yemeyi ve uyumayı unutanlardansın. Her zaman sıra dışı çözümler arıyorsun. Başkalarına bağımlı olmaktan hoşlanmıyorsun, sadece ilhamın yeterli.
4.Koltuğu Seçtin
Sen çok güzel ve sofistike bir insansın. Her zaman yüzünde bir gülümseme var, her zaman başkalarının dikkatini çekiyorsun. Başkalarına en iyi olduğunu göstermeyi seviyorsun. Birçoğu için seninle tanışmak çok güzel ve sana 'arkadaş' demek büyük bir onur olurdu, çünkü toplumun gözünde dikkatinle herkesin fikrini iyileştirebilirsin.
5.Koltuğu Seçtin
Sen bir merak dağısın. Hayattaki birçok sorunun tüm cevaplarını almaya çalışıyorsun. İnsanlar arasındaki ilişkiyle çok ilgileniyorsun, her zaman dinlemeye isteklisin. Başkalarını nasıl teşvik edeceğini ve duygusallaştıracağını her zaman bilirsin, bu şekilde onları incelerken sonuçlar çıkarabilirsin.
6.Koltuğu Seçtin
Sen bir maceracısın! Çok huzursuz bir ruhsun! Rutin seni sıkar. Yeni durumlar, duygular, yerler arıyorsun: bu senin adrenalin. Rutin seni uzun süre otururken yakalarsa, hayal gücün seni egzotik ve güzel yerlere götürecektir.
7.Koltuğu Seçtin
Vizyon sahibi ve yaratıcısın. Hayal gücünün sınırı yoktur ve çoğu zaman düşüncelerinin ve fantezilerinin içinde kaybolursun, ancak onları hatırlamak, yazmak ve uygulamaya koymak için biraz odak eksikliğin var.
8.Koltuğu Seçtin
Çeşitli konulara ilgi uyandıran uzun diyaloglarda saatler geçirebilirsin. Senden kimse sıkılmaz çünkü mükemmel bir mizah anlayışın var. Birçoğu senin 'eksantrik' olduğunu düşünüyor, ancak dünyaya onlarınkinden çok farklı bir bakış açısına sahip olduğunu anlamıyorlar.

Share your Results: