Ruhunuz Bu Enkarnasyonda Neler Yapmalı?

Manevi bir sözleşme, dünyevi bir yaşam yaşamış ve bu dünyaya yeni gelmiş biri olan iki ruh arasındaki bir anlaşmadır. Gezegende enkarne olmadan önce, belirli amaçlar için birbirleriyle buluşmaya karar verdiler.

Ruhunuzun halihazırda hangi konunun (hedefin) içinden geçtiğini öğrenmek için, sizinle en çok rezonansa giren bir ejderhayı seçin.

Bir Ejderha Seçin

Ruhunuz Bu Enkarnasyonda Neler Yapmalı?
1.Ejderhayı Seçtiniz
Sürekli olarak ilerlemeye çalıştığınızı, ancak her fazladan paranız olduğunda, beklenmedik masrafların ortaya çıktığını fark ettiniz mi? Zamanla, başarılı olup olmayacağınızı merak etmeye başlarsınız. Önemli olan, bu mali kısıtlamalardan kurtulma gücüne sahip olmayacağınız korkusundan kaçınmaktır. Soru şu ki, bu deneyim bolluk içinde olmanız gerekmediği için mi oluyor YA DA her ilerleyişinizde hayatınıza bir şeyin gelip bu kadar çok kazandığınızı alıp götürdüğüne dair güçlü bir inancınız mı var? Ruhunuzun işi bilinçsizlikle çalışmaktır. Zamanların zor olduğu bir ortamda büyümüşsünüz. Düşünce süreçlerinizi yeniden biçimlendirmek için elinizden geleni yapacağınıza dair kendinize bir söz verin ve zihninizi, para geldiğinde paranın gideceğini düşünmemesi için eğitin. Mali olarak yavaş ilerleme kaydedebilirsiniz, bunun için çok çaba sarf etmeniz gerekecek. Ama siz bunu yapabilirsiniz.
2.Ejderhayı Seçtiniz
Spot ışığında kendinizi rahatsız mı hissediyorsunuz? Başkalarının ihtiyaçlarını sizinkinin önüne koyduğunuzu düşünüyor musunuz? Kişiliğiniz başkalarının övgülerine güçlü bir şekilde bağlı olduğu için bunu bilinçsizce yapıyor olmanız mümkün mü? Sizin meydan okumanız, bir kişi olarak kim olduğunuzu bulmak, yeteneklerinizi geliştirmek ve dünyayla paylaşmaktır. Evet, başkalarını desteklemek çok zevkli ve önemlidir, ancak çoğu zaman başkalarının önceliklerini sizinkinin önüne koyarsınız. Sizden yardım istenmese bile başkaları için her şeyi yaparsınız. Ve yardımınız hafife alındığında hayal kırıklığına uğrarsınız. Kişiliğiniz, başkalarının size nasıl davrandığı ile ilgilidir. Bu şekilde, kendinizi hayal kırıklığına da hazırlar ve nezaketinizden yararlanabilecek insanları çekersiniz. Bugünden başlayarak, her güne sağlıklı mantralarla veya sizi her günden en iyi şekilde yararlanmaya teşvik eden ve tüm gücünüzü kendi iyiliğiniz için kullandığınıza dair onaylamalarla başlayın. Hobilerinize ve becerilerinize bir göz atın ve onları kucaklamak için gerekli adımları atın, bu hobilerinize ve ilgi alanlarınıza zaman ayırın. Göreviniz kendinizi kanıtlamak ve hedeflerinizi öncelik haline getirmektir, gerisini ruhunuz halleder. Son adım, herkese değer verme dürtüsüne direnmek ve bu sevgi dolu enerjiyi içe kanalize etmektir.
3.Ejderhayı Seçtiniz
İlişkilerde ve durumlarda gereğinden fazla mı kalıyorsunuz? Kendinizi bazen hem kişisel hem de profesyonel olarak sağlıksız ve bağımlı ilişkilerde mi buluyorsunuz? Ruhunuzun anlaşmasını, salıvermekle mücadele etmeniz ve yalnız kalmaktan korkmanız mümkündür. Negatifliğin farkında olmadığınız ve bazı durumların sizin için iyi olmadığı değil, değişimden korktuğunuz için. Her şeyi olduğu gibi bırakmanız önemlidir: alışkanlıklarınız, sağlıksız bir durumda olmak size yalnız kalmaktan daha iyi görünüyor. İçinize gitmeniz ve kaynakla bağlantınız üzerinde çalışmanız teşvik edilir. İçeri girerseniz, bardağınızı doldurmak için gerekenlere sahip olduğunuzu göreceksiniz. Görkemli bir ruhun parçası olan, ölçülerin ötesinde bilge güçlü bir kişi olduğunuzu göreceksiniz. Terk edilme korkusunun nereden başladığını bulmak da yardımcı olabilir. Bırakma korkunuzun ne zaman başladığını zaten biliyor olabilirsiniz. Şimdi, bu yarayı iyileştirmenin ve sizin için iyi olmayan durumlardan güvenle ve dürüstçe başa çıkmayı öğrenmenin tam zamanı.

Share your Results: