Bir Rüya Yakalayıcısı Seç ve Evrenden Gelen Manevi Mesajını Al


Bilinçaltımızda saklı olan görüntülerle Evrenin bizimle iletişim kurabileceğini biliyor muydun? Bu ilginç psikolojik testi yapmaya ve Evrenden gelen manevi mesajını almaya hazır mısın? Bir rüya yakalayıcısı seç ve sonucu gör.

Bir Rüya Yakalayıcısı Seç

Bir Rüya Yakalayıcısı Seç ve Evrenden Gelen Manevi Mesajını Al
1.Rüya Yakalayıcısını Seçtin
Yüksek güçler sana zihinsel dinlenme ihtiyacını anlatmaya çalışıyor. Bunu doğru okudun. Vücudunun değil zihninin dinlenmeye ihtiyacı var. Çok fazla düşünüyorsun,endişe ediyorsun ve strese giriyorsun. Rahatsız edici düşünceler uzun zamandır kişiliğini tanımlamıştır. Korkunun zihnini ele geçirmesine izin verdin. Bu nedenle, genellikle kabuslar, uykusuzluk ve duygusal titreme ile rahatsız olursun. Son zamanlarda çok gerginsin. Olumsuz duyguları engellemek bir seçenek değildir. Yaşanmaları gerekir, aksi takdirde hastalanabilirsin. Hoşuna giden şeyleri yapmaya çalış. Belki de şu anda senin için en iyi çıkış yolu bencilliktir. Başkalarının sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın, çünkü kendi hayatın var. Onunla ilgilen.
2.Rüya Yakalayıcısını Seçtin
Evren, çevrendeki insanların fikirlerine çok bağımlı olduğunu söylüyor. Senin hakkında ne düşündüklerini, nasıl göründüğünü, takdir ettiklerini, vb. çok fazla önemsiyorsun. Böyle bir düşünce yapısıyla nasıl mutlu bir şekilde yaşayabilirsin ki? Kendini algılama izdüşümünü değiştirmelisin. Kendini neden sevdiğini düşün. Harika bir iş mi yapıyorsun yoksa çok sadık biri misin? Elbette birçok avantajın var! Benlik saygını artırmak, adım atman gereken yaşam değişiminin ilk aşamasıdır. Hayatını değiştirme zamanı geldi.
3.Rüya Yakalayıcısını Seçtin
Mutlu yaşamayı hakediyorsun. Bununla birlikte, tamamen mutlu bir insan gibi hissetmek için, kişiliğini tanımlayan negatif enerjiden kendini kurtarman gerekir. Yaşam yolunu analiz et. Ne tür insanların sana kızgınlık, acıma, aşağılama yaptığını bir düşün. Bazı insanlara önyargılı, gösterişli davranmak için kendini yasaklamaya çalış, çünkü mutluluğunu bu şekilde sınırlandırırsın. Evren güçlü ama iyi kalpli bireyleri tercih eder.

Share your Results:

Bir Rüya Yakalayıcısı Seç ve Evrenden Gelen Manevi Mesajını Al

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı