Bir Kart Seçin ve Bu Haftanın Olumlu Mesajını Alın

Seçeceğiniz kartın bu hafta için size önemli mesajları olabilir.

Bir Kart Seçin

Bir Kart Seçin ve Bu Haftanın Olumlu Mesajını Alın
1.Kartı Seçtiniz
Bu hafta, büyük kargaşaları, barışı ve öz-farkındalığı güçlendirmeye yol açıyor. Bunu başarmanın anahtarı, kendinizi ayın enerjisi için ayarlamış olmanızdır.Diğerlerine çok dikkat etmelisiniz. Kendi içinizde çelişen unsurların üstesinden geleceksiniz.Her ne pahasına olursa olsun dramadan kaçının. Sizi destekleyen ve sizi seven insanlarla kendinizi kuşatın.
2.Kartı Seçtiniz
Bu hafta, gerçekleştirmek istediğiniz şey hakkında netlik yaşayacaksınız. Enerjinizi dikkat ve özenle bir şeye yönlendirin - ayrıntılara dikkat edin ve daha sonra pişman olmamanız için güvende olmayı unutmayın. Harekete geçmeden önce düşünün.Sevdiklerinize karşı duyarsızlık sorunlara neden olabilir. Sevdiklerinize kulak verin. Aktif dinleme becerileri, diğer kişinin gördüklerini ve duyduklarını hissetmelerine yardımcı olmak için söylediklerinin bir yansımasını içerir.
3.Kartı Seçtiniz
Bu hafta, kendini kabul eden yeni seviyeler sayesinde derin memnuniyeti bulacaksınız.Cömert olmayı göze alabilir ve başkalarına onlara ne kadar önem verdiğinizi gösterebilirsiniz. İnsanlar muhtemelen tavsiye için size gelecektir. Sadece size gelen herkesin onları «düzeltmenizi» istemediğini unutmayın. Bazıları sadece onları kucaklamanızı ve sakinleştirmenizi istiyor.