Seçeceğiniz Ay En Derin Korkularınızı Ortaya Çıkaracak


Her birimizin kendi gizli korkuları var. Kendimize itiraf etmekten ve bilinçaltımızın köşelerine dikkatlice saklamaktan korkuyoruz. Ancak korku, hayatımıza devam etmemizi ve başarıya ulaşmamızı engeller. Acilen hangi korkudan kurtulmanız gerektiğini bilmek ister misiniz? Bu test en büyük korkularınızı ortaya çıkarmanıza yardımcı olacaktır.

Bir Ay Seçin

Seçeceğiniz Ay En Derin Korkularınızı Ortaya Çıkaracak
1.Ay'ı Seçtiniz
Seçiminiz, en çok yalnız kalmaktan korktuğunuzu söylüyor. Bu nedenle, mümkün olduğunca çok arkadaş edinmek ve her zaman toplumda olmak istersiniz. Dışarıdan, enerjik bir insan ve bulunduğu ortamın ruhu gibi görünebilirsiniz. Ama karşı cinsle ilişkide sorun yaşayabilirsiniz. Çünkü çok bağımsız bir kişisiniz.
2.Ay'ı Seçtiniz
Seçiminiz, sizi nazik ve sempatik bir insan olarak karakterize eder. Çocukluğunuzda size çok az ilgi gösterilmiş olabilir ve bu nedenle şimdi herkes için yararlı olmaya çalışıyorsunuz.
3.Ay'ı Seçtiniz
Seçiminiz, sizi çok çelişkili bir insan olarak nitelendiriyor. En önemlisi karanlıktan korkuyorsunuz ve bundan kaçınmaya çalışıyorsunuz. Sadece gece lambası açıkken uyuyabilirsiniz. Ayrıca hızlı seyahat ve hava yolculuğu size uygun değil. Bu duygularla başa çıkmanız gerekli.
4.Ay'ı Seçtiniz
Seçiminiz mütevazı ve utangaç bir kişi olduğunuzu gösteriyor. Kalabalık ortamlarda konuşmaktan ve bakış açınızı açıkça dile getirmekten çok korkuyorsunuz. Ayrıca, inanılmaz derecede dokunaklı ve adil eleştiriden korkuyorsunuz. Bu korkunun üstesinden gelinmesi gerekir-bu, geliştirilebilecek potansiyelinizin bir işaretidir. Utangaçlığınızla savaşın.

Share your Results:

Seçeceğiniz Ay En Derin Korkularınızı Ortaya Çıkaracak

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı