Bir Rüya Yakalayıcısı Seçin ve Yakın Gelecekte Sizi Nelerin Beklediğini Görün

44-1.jpg

Rüya Yakalayıcılar, kulübelerin girişinde yer alan, yalnızca enerji, hayvanlar ve iyi kalpli insanların girişine izin vermek için kullanılan Amerikan Kızılderili kabilelerinin tipik tılsımlarıdır. Daha sonra, insanların hayallerini filtrelemek, sadece iyi rüyaları, sakin ve açığa çıkarmak için de kullanıldılar.

Rüya yakalayıcıları, uyuyan insanları kötü ruhlardan korur. Onun yardımı ile ilham ve neşe bulabileceğinizi, hayatınızda neler olup bittiğini anladığına inanıyor. Her şey tüylerin, çakılların ve “yakalayıcı” nın rengine bağlıdır.

 1. BİR RÜYA YAKALAYICISI SEÇİN !

Bir Rüya Yakalayıcısı Seçin ve Yakın Gelecekte Sizi Nelerin Beklediğini Görün

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  1.RÜYA YAKALAYICISINI SEÇTİNİZ !

  Abartmayı sevenlerden birisin. Yansıtıcı ve öz-bilinçli olma eğiliminde olursunuz, bu nedenle küçük olayların çoğu, bir duygu fırtınasına neden olur. Her şeyi kendinize saklamayın, ama aynı zamanda sakinleşmeyi öğrenin, felsefi olan şeylere bakın.

  Bu paha biçilmez beceriyi alırsanız, yakın gelecekte çok uzun bir süre beklediğiniz çok parlak ve neşeli bir şey olacaktır.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  2.RÜYA YAKALAYICISINI SEÇTİNİZ !

  Hazırlıklı olun - ciddi değişiklikler geliyor! Bir anlamda, hayatınızdaki her şey sıfırdan başlayacak. Tüm enerjinizi ve gücünüzü kendinize toplayın ve konsantre olun. Ciddi değişiklikler yapma şansınız var. Sadece eski kötü alışkanlıkları ve önyargıları terk etmelisiniz!

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  3.RÜYA YAKALAYICISINI SEÇTİNİZ !

  Aşk sizi bekliyor, ya da çok sıcak ve kişisel bir şey. Kalbin bir kereden fazla yandı, incindi, yalnız ve soğuktu, ama hepsi yakında sona erecek. Mutluluğu yakında bulacaksınız. Bu arada, çevrenizdeki kişilere gülümsemenizi ve sevginizi verin.

  Geri verdiğimiz şey kesinlikle bize geri dönecek. Bu hayatta iyi bir şeyin yada birisinin sizi beklediğini bilmek çok önemlidir.

  Sonuçlarınızı Paylaşın