Bir Lamba Seç ve Senin Hakkında Ne Ortaya Çıkardığını Öğren

Yaptığın birçok test ve deneme olmasına rağmen, bunlar aradığın çözümü ortaya çıkarmayabilir.

Bugün dikkatine lamba testini sunuyoruz. Yapman gereken tek şey, en çok beğendiğini, gitmen gereken büyülü kaleye giden yolu en iyi aydınlattığını düşündüğün bir lambayı seçmek. Seçimin, bilinçaltının mevcut durumunu ortaya çıkaracaktır.

Bir Lamba Seç

Bir Lamba Seç ve Senin Hakkında Ne Ortaya Çıkardığını Öğren
1.Lambayı Seçtin
En yaygın olanı seçtin. Bu lamba seni rasyonel, kararlı ve aynı zamanda mantıklı bir birey olarak tanımlar. Ancak, kırılgan ve savunmasız olacağın zamanlar olacaktır.
2.Lambayı Seçtin
Bu lamba, sihirli kaleye giden yolu aydınlatabilecek en güvenilir lambadır. Bu seçeneği seçmek karizmatik, güçlü ve yenilikçi olduğun anlamına gelir. İstediğin her şeyi elde etme eğilimindesin. Bağımsız olmak senin gücün ve vaatlere bağlı kalmaktan nefret ediyorsun.
3.Lambayı Seçtin
En nadir olanı seçtin. Seçimin, kendine çok güvendiğin ve inandığın anlamına gelir. Kararlısın ve her zaman fikirlerle dolusun. Ayrıca zorlukları kabul etmeyi seviyorsun ve iki kere düşünmezsin. Öte yandan, her zaman yeni bir şeyler denemeye hazırsın.
4.Lambayı Seçtin
Bu renkli lambayı seçtiysen, mutlu, sakin ve iyimser bir insansın demektir. Her zaman olayların daha iyi tarafından bakmayı seviyorsun. İyimserliğin sizi biraz dürtüsel ve biraz da dikkatini dağıtabilir ve bu bazen başını belaya sokabilir.
5.Lambayı Seçtin
Bu lamba, karmaşık dekorasyon detaylarına sahiptir. Bu, masallarda ve fantezilerde görünen ışık türüdür. Bu, bir insan olarak, çok canlı bir hayal gücü olan yaratıcı bir hayalperest olduğun anlamına gelir. Öte yandan, benzersiz yaratıcı kişiliğin kabul edilmiyor. Bir insan olarak çoğu zaman kendinizi dışlanmış ve yanlış anlaşılmış hissedersin.
6.Lambayı Seçtin
Bu klasik bir lambadır; bu, mantıklı ve sağduyu dolu olduğun anlamına gelir. Bir birey olarak büyük bir konsantrasyon gücün var, ancak aynı zamanda konfor alanından çıkmakta zorlanıyorsun. Öte yandan, sadıksın ve başkalarının da sadık olmasını bekliyorsun.

Share your Results: