En Sevdiğin Çiçek Senin Hakkında Çok Şey Anlatacak

Hangi çiçeği sevdiğine bağlı olarak karakterin hakkında yeni bir şey ortaya çıkarabilirsin. Bir çiçek seç ve senin hakkında ne söylediğine bak.

Bir Çiçek Seç

En Sevdiğin Çiçek Senin Hakkında Çok Şey Anlatacak
1.Gül Seçtin
Gül, sofistike, güzellik ve mükemmelliğin sembolüdür. Bu çiçek kadınlığı sembolize eder ve Venüs gezegeni ile ilişkilidir. Aynı zamanda aşkın en saf ifadesini sembolize eder. Kırmızı gül tutkuyu, beyaz gül samimiyeti gösterir. Gülleri seviyorsan, karakterinde kadınsı ilke hakimdir. Yani sen eşinle ilgilenmeyi, sevgi vermeyi ve aynı zamanda tutkuyla yanan bir insansın. Gül, özellikle romantikler tarafından takdir edilmektedir. Ama dikenleri var, bu yüzden seni hafife alanların dikkatli olması gerekiyor. Kırmızı gülü seçenler, hedeflerine ulaşmada güçlü bir irade ve azim gösterirler. Beyaz gül, saf ilişkilerin sembolüdür. İyimserler pembe gülleri, kıskançlar ise sarı gülleri sever.
2.Şakayık Seçtin
Sembolizm açısından şakayık bir güle çok benzer, ancak dikenleri yoktur. Bazı ülkelerde “dikensiz gül” olarak anılması tesadüf değildir. Sadece güzel değil aynı zamanda çok hoş bir aromaya sahip olması onun parfümcüler tarafından tercih edilmesini sağlıyor. Sağlığı, yaşam tarzını, ince karakteri ve aynı zamanda güçlü bir kişiliği sembolize eder. İyi şans ve mutlu bir evlilik çiçeği olarak kabul edilir. En sevdiği çiçek olarak şakayık seçen kişiler, hayatta hem güçlü hem de şıktır. Bu, bu tür nitelikleri veya kararlılığı göstermesi gerektiğinde sağlam bir karakteri ve asil duruşu temsil eder. Şakayık, Çinlilere göre olağanüstü dayanıklılık olarak yorumlanan ölümsüzlüğün de bir simgesidir. Beyaz şakayık saflık ve masumiyetle, kırmızı tutku ile ilişkilidir.
3.Orkide Seçtin
Orkide, eşsiz güzellik ve özelliklere sahip bir çiçektir. Evde yetiştirmeye karar verirsen özel koşullar ve bakım gerektiren bir çiçektir. Saflığın sembolü ve genellikle çocuklara verilen bir çiçek olarak kabul edilir. Batı'da aşk, cadılar ve büyücülerle ilişkilendirilir. Geçmişte ondan aşk iksirleri ve sonsuz gençlik iksirleri yapılırdı. Tutkulu güzellik için bir metafor olarak kullanarak sanatçılara, yazarlara ve şairlere ilham verdi. Orkide seçmek şehvetli, zarif ama karmaşık bir insan olduğunu gösterir. Lüksü seven insan, gizemli olana aşık olur ve sadece sınırlı sayıda arkadaşının kalbine ve evine girmesine izin verir. Orkidenin renklerine bakarsan minyatür insan yüzlerine benzediklerini göreceksin. Orkide şehvetli aşkı sembolize eder, bu nedenle sevilen birine hediye olarak uygundur.
4.İris Çiçeğini Seçtin
Eski Yunancadan gelen adı "gökkuşağının rengi" anlamına gelir. Yunan mitolojisine göre İris, tanrılar ve insanlar arasında bir aracıdır. Japonya'da irisin vücudu temizlediğine ve koruduğuna inanılır. İris genellikle iyimser, enerjik ve kararlı kişiler tarafından seçilir. Aynı zamanda bir bilgelik, inanç ve umut çiçeğidir. İrisin armağanı teşvik, hayranlık, rahatlık ve aynı zamanda şefkat olarak yorumlanmalıdır. Beyaz iris, saflığı ve nezaketi gösterir. Eğitimini tamamlayan ve yaşam yolunda yürüyen bir genç için ideal bir çiçektir.
5.Ayçiçeği Seçtin
Ayçiçeği, güneşin ve sevginin çiçeği olduğu için neşe getirir. Ayçiçeği güçlü ve korkusuzdur, onu sevenler de öyle. Ancak aynı zamanda komik, kibar, her zaman pozitif ve güler yüzlüler, onlarla yaşamak gerçekten çok kolay. Ayçiçeği veren kişi, seninle, her şeyde birlikte olmak istediğini gösterir. Derin bir sevgi, azim ve özveri gösterir. Ayçiçeği aynı zamanda bir kişiye karşı karşılıksız sevgiyi veya şefkati de sembolize eder.
6.Nergis Seçtin
Nergis gururlu ve narsisttir. Tıpkı görünüşüyle ​​ilgili efsanede olduğu gibi. Küçük prens çok yakışıklıydı. Bir gün sudaki görüntüsünü gördü ve kendine aşık oldu. Asla sevgi görmeyeceğini anlayınca ölmeye karar verdi. Nergis çiçeği böyle ortaya çıktı. Başını suyun yüzeyine doğru eğiyor gibi görünüyor. Bu çiçek, özgüveni yüksek, güçlü ve kendine güvenen insanlar tarafından sevilir. Öte yandan kibiri ve sevilme arzusunu açıkça gösterir.

Share your Results: