Pencereden Görmek İstediğiniz Görünümü Seçin, Seçiminiz Kişiliğinizin İlginç Yönlerini Ortaya Çıkaracaktır.

Evinizin penceresinden gördükleriniz ruh haliniz ve refahınız üzerinde büyük bir etkiye sahiptir.

Pencereden dışarı bakarken en çok neyi görmek istersiniz? Seçimleriniz, kişiliğiniz hakkında bazı ilginç gerçekleri ortaya çıkarır.

Resimdeki, pencereden dört farklı görünüm seçebilirsiniz. Evinizin penceresinden görmek istediğinizi seçin. Pratik düşünceler tarafından yönlendirilmeyin, sadece arzularınızı ve sezgilerinizi dinlemenize izin verin.

Bir Manzara Seçin

Pencereden Görmek İstediğiniz Görünümü Seçin, Seçiminiz Kişiliğinizin İlginç Yönlerini Ortaya Çıkaracaktır.
1.Manzarayı Seçtiniz
Bu egzotik görünümü seçtiniz. Kum, deniz, güneş ve palmiye ağaçlarının hayalini kurabiliyor musunuz?Bu, çok açık ve girişken bir insan olduğunuz anlamına gelir. İnsanları seviyorsunuz ve herkesle nasıl iyi geçineceğinizi biliyorsunuz. Konuşacak hiçbir şeyiniz olmadığını düşündüğünüz insanlarla bile kolayca ortak bir dil bulursunuz.Siz açık bir insansınız ve etrafınızdaki dünyaya olumlu bakıyorsunuz. Önyargı veya intikam size yabancıdır. Yardım etmeyi seviyorsunuz ve birinin ihtiyacı olduğunda bunu isteyerek yapıyorsunuz.Bununla birlikte, dezavantajınız yüksek dürtüsellik ve aşırı duygusal olma eğilimidir. Kızgın olduğunuzda, düşüncelerinizi hiç yansıtmayan kelimeler söyleyebilirsiniz. Üzülmek kolaydır, ama aynı zamanda sizi neyin üzdüğünü de çabucak unutursunuz.
2.Manzarayı Seçtiniz
Çok pratik ve kendi kendini organize olan insanlardansınız. Sakinlik ve sıkı çalışma ile karakterize edilirsiniz. Düzeni seviyorsunuz ve farklı durumlara uyum sağlamakta sorun yaşamıyorsunuz. Kaderin size verdikleri için mutlusunuz.Kaderinizden şikayet etme veya ağlama alışkanlığınız yok. Sebatınızın hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacağına inanıyorsunuz. Hırsın yanı sıra, çok fazla yaşam deneyimine sahipsiniz ve dünyaya karşı olumlu bir bakış açınız var.Planlarınız değişebilir veya çok zor hale gelirse ya da çabalarınızı haklı çıkarmazlarsa onları tamamen terk edebilirsiniz.
3.Manzarayı Seçtiniz
Çok duygusal ve hassassınız. Genellikle dürtüselsiniz ve her şeyi abartma eğilimindesiniz.Bazen çevrenizde başka insanlar olduğunu unutursunuz. Kızgın ve öfkelisiniz. Her şeyden önce kendinizi ve rahatınızı düşünün.Başkalarından beklemenize rağmen empatiden yoksunsunuz. İnsanlar sizin sadece büyük bir çocuk olduğunuzu düşünüyor ve bunda bazı gerçekler var. Henüz büyümemiş gibi davranıyorsunuz.Elbette bunun için suçlanmayacaksınız. Muhtemelen hayatınızda, ruhunuzu büyük ölçüde etkileyen bir şey deneyimlediniz.
4.Manzarayı Seçtiniz
Anı yaşıyor, her günün tadını çıkarıyor ve hayattan alabileceğiniz her şeyi almaya çalışıyorsunuz. Cesur bir insansınız.Denemelerden ve aşk değişiminden korkmuyorsunuz. Hayatta, her zaman şu anda gerekli olduğunu düşündüğünüz şeyi yaparsınız. Sonuçlar ya da en iyi seçim hakkında düşünmek zorunda değilsiniz.Dünya sizin için basit. Ve bu harika. Hayatı seviyorsunuz ve bu neşe sizden etrafınızdakilere akıyor.