Ay, Güneş Ya Da Yıldızlar? Geçmiş Bir Hayattan Çözümlenmemiş Karmayı Ortaya Çıkarmak İçin Birini Seçin.

karma.jpg

Başka bir yaşamdan karma ile çalışmanın, ruhunuzun bu yaşamda iyileşmeyi ve tamamlamayı seçmiş olması oldukça olasıdır.

Karmik temanın ne olduğuna dair bir kavrayışımız olduğunda, hayatımız boyunca bir tema olan bazı zorlukları neden yaşadığımızı anlayabiliyoruz.

İnsanların şu ana kadar çalışacakları birkaç genel tema vardır; Güven, kendine değer, yoksulluk, sağlık, manevi inançlar ve sağlıklı ilişkiler.

 1. Çözümlenmemiş Karmik Temanızın Ne Olduğunu Bulmak Bir Sembol Seçin

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Ay, Güneş Ya Da Yıldızlar? Geçmiş Bir Hayattan Çözümlenmemiş Karmayı Ortaya Çıkarmak İçin Birini Seçin.

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  1.Sembolü Seçtiniz

  Geçmiş yaşamınızda, zamanınızın çoğunu yalnız, yalıtılmış ve başkaları tarafından terk edilmiş hissettiniz. Bu yüzden ilişkilerinizi beslersiniz ve herhangi bir ilişkinin çözülmesini önlemek için her şeyi yaparsınız.

  Bazen sadece o kişinin iyiliğini ya da potansiyelini görebiliyorsunuz ve ilişki dengeden çıktığı zaman ve ne yazık ki bazen de zehirliyken bu idealden vazgeçmeniz sizin için zor.

  Bu size geldiğinde, gerekli ve sağlıklı olandan daha uzun süre ilişki kurmaya ve savaşmaya eğilimlisin. Bu, yalnız kalma veya başkalarının onayını alma korkunuzdan kaynaklanmaktadır.

  Kırmızı bayrakların ve uyarı işaretlerinin nasıl tanımlanacağını öğrenmek, size acı, kalp ağrısı ve hayal kırıklığı yaratacaktır. Zorluk, herhangi bir ilişkinizde olabilir; aile, arkadaşlar, romantik veya iş arkadaşları.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  2.Sembolü Seçtiniz

  Geçmiş yaşamda, birçok inanç sıçraması yaptınız ve iyi düşünülmüş olmayan sıçramalar sizin için talihsiz sonuçlar getirdi. Kararlarınız kendinizi ve başkalarını maddi ve manevi olarak tehlikeye atmıştı.

  Bu hatalar, önceki bir yaşamda kendinize güvenmemenize ve şimdiki yaşam süresine taşınmanıza neden oldu. Bu konuda çalışmanın birkaç yolu vardır; Yakın geçmişte yaptığınız tüm başarılı ve akıllı kararları ve eylemleri belgeleyerek kararlarınızı alarak kendinize zaman ayırın.

  Başka bir öneri, fikir ve tavsiye için çok fazla insan sormamaktır. Kendiniz dışında çok fazla rehberlik istemek daha fazla kafa karışıklığına neden olacaktır.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  3.Sembolü Seçtiniz

  Bir önceki yaşamda, aldatmacanın ve sahtekarlığın birçok kez kurbanı oldun. Aldatma sizi korudu ve zaman zaman kime güveneceğinizle karıştırdı ve bu karışıklıktan dolayı, size ihanet eden başkalarına olan inancınızı yerleştirmiş olabilirsiniz.

  Bu yaşamda, inancınızı test edecek ve onlara güvenecek insanlara sahip olacaksınız. Anahtar, içgüdülerinize  dikkat etmek ve size tam olarak kim olduklarını gösterdiklerinde insanlara inanmaktır.

  İşaretler her zaman oradadır, belki başlangıçta değil ama bizim görmemiz için her zaman vardır. Onlarla ilişki kurarken zamanınızı insanlara ısıtmak her zaman en iyisidir.

  3 ay sonra, bütünlüklerinin tam olarak nerede olduğunu öğrenecek ve daha sonra iç ya da dış çemberinizde, arkadaşlarınızla ya da tanıdıklarınızda olup olmayacağınıza karar verebilirsiniz.  Sonuçlarınızı Paylaşın