Resimde Gördüğün İlk Şey Bilinçaltında Bazen Fark Etmediğin Hangi Enerjinin Hareket Ettiğini Gösterecek

Bilinçaltının gücü, normal uyanıklık koşulları altında zihinsel süreçlerin bilinç olmadan işlediği normal bireyin kişiliğinin bir parçası olarak etiketlenir.

Zihnin gücünü kullanırken, düşünce, irade ve arzunun eylemi ne kadar derin olursa, sonuç o kadar büyük olur. Sonuç olarak, tüm zihinsel eylemlerin güçlü ve etkili olması için bilinçaltı olması gerekir; Yani, işler gerçekten bu alanda yapıldığı için, zihinsel alt akıntı alanında hareket etmelidir.

Bilinçaltı zihni tanımlarken öncelikle onun ayrı bir zihin olmadığını belirtmek gerekir. İki zihin yoktur. İnsanda sadece bir zihin vardır, ancak iki aşaması vardır: bilinç ve bilinçaltı. Bilinci zihnin üst tarafı, bilinçaltını alt tarafı olarak tanımlayabiliriz. Bilinçaltı, nesnel kişiliğin tamamına nüfuz eden ve böylece kişiliğin her atomunu sonuna kadar dolduran geniş bir zihinsel alan olarak da tanımlanabilir.

Bilinçaltı enerji bu şekilde en önemli yaşam hedefini belirler. Hayatında bazen farkına varmadığın neleri değiştiriyorsun?

Belki de yön değiştirmenin zamanı gelmiştir? Ya da her şeyin istediğin gibi olmasını istiyorsun.

Bu hızlı test, enerjinin bilinçaltında hangi yöne gittiğini belirlemene yardımcı olacaktır.

Resme bak ve ilk gördüğün şeyin ne olduğunu cevapla.

Resimde İlk Olarak Ne Gördün?

Resimde Gördüğün İlk Şey Bilinçaltında Bazen Fark Etmediğin Hangi Enerjinin Hareket Ettiğini Gösterecek
Tünel Gördün
Planladığın şeye başlamak için büyük çaba harcıyorsun. Engeller seni asla durdurmaz ve yenilgiye uğramazsın. Kendine güvenerek hedefine gidersin ve durdurulman güçtür.
Kız Gördün
Tüm işlerin, ilişkilerin, durumların ve değişikliklerin, sana yakın olan insanlardan zihinsel, fiziksel ve maddi konforunu elde etmeye yöneliktir. Senin için sevdiklerin, hayatında ne olursa olsun, her zaman ilk olacaklar. Kararlı ve sorumlu bir insansın.
Göz Gördün
Tüm işlerini, seni doğrudan ilgilendiren ilişkilerini sana en uygun şekilde hallediyorsun. Liderliğin olmadan bir davanın veya ilişkinin gelişmesine asla izin vermezsin. Bir şekilde dahil olduğun her şeyin yönetimini, aralığını ve tamamlanma süresini belirlemen gerekir. Sen doğası gereği bir lider ve stratejistsin.

Share your Results: