Sadece Bir Ağaç Seçin ve Seçtiğiniz Ağacın Saklı Anlamını İyi Okuyun

AGACSEC-7791797-1.png

Ağaçlara bakın ve size ilk hangisi en cazip geliyorsa onu seçin. Uzunca düşünmenize gerek yok, yalnızca seçin ve seçimin kişiliğiniz ile ilgili neler anlattığını keşfedin. Seçiminizi yorumlarda belirtin.

 1. Bir Ağaç Seçin

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. 6
  7. 7
  8. 8
  9. 9

Sadece Bir Ağaç Seçin ve Seçtiğiniz Ağacın Saklı Anlamını İyi Okuyun

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  1. Ağacı Seçtiniz

  1- Bonkör ve prensip sahibisin.

  Her zaman kendini geliştirmeye çabalarsın. Hırslısın ve standartların oldukça yüksek. İnsanlar seninle iletişim kurmanın zor olduğunu düşünebilirler fakat sana göre kendin olmak kolay bir iş değil. 

  Çalışırken çok gayret sarfedersin fakat egoist değilsin. Dünyayı geliştirmek için çabalarsın. İnsanlar seni incitinceye dek onları sevme kapasitesine sahipsin. Seni incitseler dahi…sen onları sevmeye devam edersin. Çok az sayıda insan seni hakettiğin ölçüde takdir eder.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  2.Ağacı Seçtiniz

  2. Oldukça eğlenceli ve dürüst birisin.

  Mesuliyet sahibisin ve diğerlerinin sorumluluklarını da üstlenirsin. Gayret sarfetmeyi seversin ve işle ilgili sorumlulukları üstlenirsin. Oldukça güzel bir kişiliğin var ve insanlar sana kolayca güvenir. Parlak fikirlere sahipsin, zekisin ve hızlı düşünürsün. Her daim anlatabileceğin enteresan bir hikayen vardır.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  3.Ağacı Seçtiniz

  3.Zeki ve düşünceli bir insansın.

  Büyük bir düşünürsün. Fikirlerin ve düşüncelerin en ehemmiyetli şeylerdir. Kuramların ve görüşlerin ile ilgili yalnız başına kafa yormayı seversin. İçine kapanıksın. Dinleyip öğrenmeyi sevenlerle iyi geçinirsin. Ahlak ile ilgili uzunca düşünerek çok zaman geçirirsin. Toplumun büyük bir bölümü seninle aynı fikirde değilse bile doğru olanı yaparsın.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 4. Test sonucu

  4.Ağacı Seçtiniz

  4. İvedi kavrama kapasitesine sahipsin ve bu arada felsefi bir insansın.

  Eşsiz birisin, türünün tek örneğisin. Çevrende sana en ufak şekilde benzeyen biri dahi yok. Sezgisel ve biraz da açıkgözsün. Çoğunlukla yanlış anlaşılırsın ve bu da seni incitir. Şahsi alana ihtiyaç duyarsın. Yaratıcılığını geliştirmek gerekir ve bu da diğerlerinin saygınlığını kazanmanı gerektirir. Hayatın iyi ve kötü tarafını açıkça görebilen bir insansın. Çok duygusalsın.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 5. Test sonucu

  5.Ağacı Seçtiniz

  5. Kendine güvenin tam ve sorumlulukların var.

  Oldukça bağımsız birisin. Hayatta seni yönlendiren şey “”Bunu kendi bildiğim gibi yapacağım.””dır. Kendine oldukça güvenirsin ve kendin ve çevrenindeki insanlar için nasıl kuvvetli olabileceğini bilirsin. Ne istediğinin farkındasın ve hayallerinin peşinden koşmaktan çekinmezsin. İnsanlardan beklediğin tek şey sana karşı dürüst olmalarıdır. Doğruları kabul edecek kadar güçlüsündür.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 6. Test sonucu

  6.Ağacı Seçtiniz

  6. Kibar ve hassassın.

  İnsanlar sana ivedi alışır. Bir hayli arkadaşa sahipsin ve onlara yardım etmeye seversin. İnsanlar çevrendeyken onları mutlu eden, çevrenine ısı ve ışık saçan bir enerjin var. Her gün, kendini nasıl geliştirebileceğinle ilgili kafa yorarsın. Alaka çekici, bilgili ve eşsiz olmak istersin. Dünyadaki herkesten çok sevmeye ihtiyacın vardır. Karşılığında seni sevmeyenleri dahi sevmeye hazırsındır.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 7. Test sonucu

  7.Ağacı Seçtiniz

  7. Mutlu ve soğukkanlısındır.

  Oldukça hassas ve anlayışlı bir insansındır. Önyargılara bağlı kalmayan iyi bir dinleyicisindir. Sana göre herkesin bu hayatta bir emeli vardır. Yeni insanlara ve etkinliklere açıksındır. Stres seni etkilemez ve seyrek endişelenirsin. Normalde, oldukça rahatsındır. Her zaman iyi zaman geçirmeyi becerir ve yolunda ilerlersin.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 8. Test sonucu

  8.Ağacı Seçtiniz

  8. Çekici ve enerjiksindir.

  İnsanları nasıl güldürebileceğini bilen neşeli birisin. Evrenle uyum içerisinde yaşarsın. Natürel davranırsın ve heyecanlısın. Serüvenlere hayır demezsin. Çoğu kez insanlara sürpriz yapar ve hem de onları şoka uğratırsın. Ama bu da sensin… Kendine karşı her vakit dürüstsündür. Bir hayli alana karşı alaka duyarsın ve şayet bir şey ilgini çekerse, o şey konusunda uzmanlaşmadan rahat edemezsin.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 9. Test sonucu

  9.Ağacı Seçtiniz

  9. İyimser ve talihlisin.

  Hayatın bir lütuf olduğunu ve bu lütfu elinden geldiğince çok şeyi muvaffak olarak en iyi şekilde değerlendirmek gerektiğine inanırsın. Muvaffak olumlarınla oldukça gurur duyarsın. Değer verdiğin insanlara iyi günde ve kötü günde arka çıkmaya hazırsındır. Hayata karşı yaklaşımın oldukça pozitiftir. Sana göre bardağın yarısı (en kötü) doludur. Bağışlamak, öğrenmek ve serpilmek için her fırsatı kullanırsın zira hayat, tersini yapamayacak kadar kısa.

  Sonuçlarınızı Paylaşın