Resimlerden Birini Seç Ve Bilinçaltından Önemli Bir Mesaj Al

Bir kişinin bilinçaltı genellikle ona önemli mesajlar, ipuçları ve talimatlar verir. Onları rüyalar, deja vu’nun etkisi, hafızanın «yanıp sönmesi» vb. yoluyla alabiliriz. Resimlerden birini seçerek bilinçaltından önemli bir mesaj alabilirsin.

Bir Resim Seç

Resimlerden Birini Seç Ve Bilinçaltından Önemli Bir Mesaj Al
1.Resmi Seçtin
İlk görüntü, bilinçaltında birisine bakmaya istekli olan insanlar tarafından seçilecektir. Belki de yakın zamanda çevrende senin bakımına veya himayene ihtiyaç duyanlar ortaya çıkmıştır. Onlara sırtını dönmemelisin.İkinci seçenek, kendin için bakım ve koruma istemendir. Keşke birisi sana iyi baksaydı, bunun sonucunda kendini zayıf, savunmasız, gerekli ve önemli hissetmene neden olsaydı.
2.Resmi Seçtin
Şu anda gelişmek için içsel bir ihtiyaç duyuyorsun. Önemli sorularının cevaplarını almak istiyorsun, ancak nereden başlayacağından emin değilsin. Çevrendeki dünyayı keşfetme konusundaki bilinçaltı isteğin çok takdire şayan, ancak gerçeklerin peşinde kendini kaybetme riskiyle karşı karşıya kalırsın. Bilinçaltın sana şöyle diyor: "Her şeyin zamanı geldi!».
3.Resmi Seçtin
Yoruldun. Bilinçaltında (hatta bilinçli olarak) herkesten ve her şeyden uzaklaşmak, düşüncelerinle ve duygularınla yalnız kalmak için acil bir ihtiyaç duyuyorsun. İç uyumu bulmak istiyorsun, ama bir şey ya da birisi bunu yapmanı engelliyor.Belki de çok uzun zaman önce biriyle çatıştın ve bunun sonucunda ciddi stres yaşadın. Sakinleşmek ve normale dönmek için, en azından bir süreliğine kendini stres kaynağından uzaklaştırmaya çalış.
4.Resmi Seçtin
Yalnızlıktan bıktın ve macera için can atıyorsun. Hayat çok monoton ve sıkıcı hale geldi. Aynı şeylerden bıktın. Bilinçaltında, herhangi bir maceraya hazırsın. Seyahat et, geliş, yeni bilgiler öğren. Konfor bölgenden çıkmaktan korkma, çünkü bunu gerçekten istiyorsun.

Share your Results: