Bir Lotus Seç Ve Mevcut Durumda Ne Yapman Gerektiğini Öğren

Lotus çiçeği, Budizm ve Hinduizm’de saflık ve güzelliğin kişileşmesidir. Eski Mısırlılar, geceleri lotusun yapraklarını kapattığını ve suyun altına battığını, ardından birkaç gün boyunca yavaşça yeniden ortaya çıktığını ve sabah çiçek açtığını fark ettiler, bu yüzden yeniden doğuşla ilişkilendirildi. Ve bu çiçeğe atfedilen anlamlar farklı olsa da lotusun evrenimizin bilgeliğinin vücut bulmuş hali olduğu söylenebilir.

Bu testte, altı lotus çiçeğinden birini seçmeni öneriyorum. Seni en çok çekeni gözlemle ve seç. Cevap sana bu durumda ne yapman gerektiğini söyleyecektir.

Bir Lotus Seç

Bir Lotus Seç Ve Mevcut Durumda Ne Yapman Gerektiğini Öğren
1.Lotusu Seçtin
Dikkatin bir numaralı lotusa çekilirse, içinde bulduğun durum düşündüğünden çok daha karmaşıktır. Şimdi sakin kalmak çok önemli. Patlamak üzereyken ve gerçek duyguların dışarı fırlarken, şu an doğru zaman olmadığını bilmelisin. Ne kadar uzun süre dayanabilirsen o kadar iyi. Ayrıca, bazen seni incitenlere güç vermektense seni rahatsız eden şeyi bırakmanın daha iyi olduğunu unutma. Durum sana ne kadar zor görünse de, çok güçlü bir kişiliksin ve her türlü sorunla başa çıkabilirsin.
2.Lotusu Seçtin
Bu lotustan etkilendiysen, her şeyi iyi düşündüğünden emin olman gerekir. Sonuçlarını düşünmeden hareket ederek, önümüzdeki birkaç hafta içinde başını büyük belaya sokma riskin var. Etrafındaki herkesi mutlu etmeye çalışmak yerine kendine odaklan. Mali durumunu düşünmek ve neye ihtiyaç duyduğunu iyileştirmek için biraz zaman ayır. Düşüncelerin şu anda karışık olabilir, ancak sana bir istikrar duygusu verecek bilgiler alacaksın. Yeterince iyi olmadığını düşünebilirsin ama aslında diğerlerinden çok daha iyi durumdasın.
3.Lotusu Seçtin
Kalbin etkileyemeyeceğin bir şeyden acı çekiyor. Bununla birlikte, bu lotus, kendini kurban gibi hissetmene gerek olmadığını hatırlatır. Acil sorunları çözmek için zaman ayır ve kabuğundan çık. Zamanla, iyileşeceksin. Hayatında olan hiçbir şey sonsuza kadar sürmez. Üstelik bir süre sonra geriye bakıp ruhunun ne kadar güçlendiğini anlayacaksın. Toksik insanlardan kurtulmak sana iyi gelecek.
4.Lotusu Seçtin
Son zamanlarda hayatın sürekli bir kaosa dönüştü ve bu lotus dikkatini çektiyse, bunun tamamen farkındasın. Sinirli hissediyorsun ve devam edemiyorsun. Saklanma. Başkalarının ne düşündüğünden korkma. Bu tür düşünceler sana geldiğinde, eskiden yaptığının tam tersini yapman gerekir. Cesaretinin kırıldığını hissetmek yerine, güzel anılar yarat ve sevdiklerinle güçlü bağlar kur. Bu zamanı sana değer verenlerle geçir. Böylece hayattaki her şeyin nasıl yerli yerine oturacağını göreceksin.
5.Lotusu Seçtin
Hayatındaki her şey oldukça sakin, mevcut durumundan pek hoşlanmasan da, yavaş ama emin adımlarla ilerlemeye devam ediyorsun. Her gün, çevrendeki insanlara minnettar ol. Sevdiklerinle ne kadar çok zaman geçirirsen o kadar iyi. Bazen aklını her şeyden uzaklaştırman, rahatlaman ve zihnini özgürleştirmen gerekir. Son zamanlarda normalden daha fazla çalıştın ve bu durumunu etkiliyor. İhtiyacın olduğunu hissettiğinde mola vermekte yanlış bir şey yoktur.
6.Lotusu Seçtin
Duygusal yaraların düşündüğünden çok daha derin ve bu durumu aşman gerekiyor. Seni her gün meşgul eden düşünceler üzerinde çalış. Bilgili bir kişiden sana yardım etmesini istemen gerekebilir. Şimdi kendini yerinde hissetmiyorsun, ancak değişiklikler yakında geliyor. Korkmayı bırak, bilinmeyenle yüzleş ve kendini güçlendir. Geçmişteki hataların terk edilmesine izin verdiğinde, uzun zamandır beklediğin mutluluğu bulacaksın.

Share your Results: