Bir Tüy Seçin ve Kişiliğiniz Hakkındaki Gerçekleri Öğrenin

Her insanın kendine özgü özellikleri ve karakteri vardır. İnsanları sınıflandırmak için psikologlar yeni yollar ve kriterler ortaya çıkarırlar. Birçoğu renk ve şekil teorisine dayanır ve bu test bir istisna değildir.

Bu altı tüye yakından bakın. Şekillerini, rengini göz önünde bulundurun ve en çok sevdiğiniz tüyü ya da kendinizi tanımladığınız bir tüyü seçin.

Bir Tüy Seçin

Bir Tüy Seçin ve Kişiliğiniz Hakkındaki Gerçekleri Öğrenin
1.Tüyü Seçtiniz
Siz yaratıcı bir insansınız. Her yerde başarılı olmak için çalışan güçlü bir karaktere sahipsiniz. Siz bir mükemmeliyetçisiniz, bu yüzden bir şey beklediğiniz gibi gitmediğinde rutinden çıkabilirsiniz.
2.Tüyü Seçtiniz
Yeni ortama ve koşullara kolayca uyum sağlayabilirsiniz. Ayrıca, çok hızlı bir şekilde yeni bilgiler öğrenir ve yeni beceriler kazanırsınız, ama bunu yalnız yapmayı tercih edebilirsiniz. Ancak sevdikleriniz her zaman size destek olmaya hazırdır.
3.Tüyü Seçtiniz
Doğası gereği bir girişimcisiniz. Sadece tek bir hedefi gerçekleştirmeyi hedefliyor olsanız bile, her zaman hareket halinde olmanızı ve aynı anda birkaç projeye katılmayı seviyorsunuz.
4.Tüyü Seçtiniz
Siz uyumlu bir insansınız ve her zaman başkalarına yardım etmeye çalışırsınız. Sizi seven ve ortak çıkarlarınızı paylaştığınız insanlarla kendinizi çevreleyin.
5.Tüyü Seçtiniz
Son derece yaratıcı ve sanatsalsınız, bazen de yeteneklerinizi başarısızlık korkusu nedeniyle küçümsemek eğilimindesiniz.
6.Tüyü Seçtiniz
Siz bağımsız bir insansınız. İnanılmaz yüksekliklere ulaşabilir ve hedeflerinize kimseden yardım almadan ulaşabilirsiniz. Ancak, çevrenizdeki insanlarla dostane ilişkiler kurmayı öğrenmek size zarar vermez.