Sihirli Bir Kart Seç Ve Gizli Arzularını Keşfet

Bilinçaltın, kim olduğun ve hayatta neye ihtiyacın olduğu hakkında çok şey söyleyebilir. Sadece belirli şeylere ne kadar ilgi duyduğunu hiç fark ettin mi? Hayatın birçok alanında belirleyici bir rol oynayan bilinçaltıdır.

Bazen hedeflerini, gerçek arzularına göre değil, ailenin, kültürünün, çevrenin vb. senden istediklerine göre belirlersin. Örneğin, bir sanatçı olmak istedin, ancak muhasebeci olarak istikrarlı, prestijli bir işin çok daha iyi olduğundan emin oldun. Ya da yalnız yaşamayı seviyorsun ve anne baba, arkadaşların ve akrabaların tarafından evlenmen için baskı altındasın. Bu ilham verici değildir, bunları başkalarının onayı için yaparsın ve bu nedenle seni özellikle başarmak için motive etmezler.

Bu ‘gerekir’ ve ‘ihtiyaçları’ gerçek arzularımızdan ayırmak çok zordur. Genellikle çocukluktan itibaren başkalarının bizden ne talep ettiğini ve istediğini öğreniriz ve bu fikirler bilincimize o kadar derinden gömülüdür ki, bunların bizim arzularımız olduğuna inanmaya başlarız. Bilinçaltın hangi arzuların doğru, hangilerinin başka olduğunu bilir ve sana ilham vermeyen bir hedefe ulaşma girişimlerini engeller. Ama gerçekten ne istediğini bilinçli olarak nasıl anlarsın, gerçek arzuların nelerdir?

Bir çiçek seç ve gerçek arzularını ortaya çıkar.

Bir Çiçek Seç

Sihirli Bir Kart Seç Ve Gizli Arzularını Keşfet
1.Çiçeği Seçtin
Belki artık yorgunsundur, olağan şeyler artık neşe getirmiyordur. Mesele şu ki, hayatın tutkudan yoksun. Yapmaktan zevk aldığın bir şey bul ve yap. Hayatın gerçek ateşi, ancak yaptığımız işi sevdiğimiz zaman, birileri ya da bir şey bize açılmamıza, özgürlüğü hissetmemize ve kafalarımızla kendimizi tamamen onun içine sokmamıza izin verdiğinde, içeriden parlar. Hobilerin veya değerli hobilerin olmadığını düşünüyorsan, durum böyle değil. Yaşlandıkça pek çok şeyi unuttuk, hayatta kalma ihtiyacına daldık. Kendini bulmanın ve arzularını tanımanın zamanı geldi. Ara ve araştır, çok yakında cevabı bulacaksın.
2.Çiçeği Seçtin
İnsanın kendisi saf sevginin bir yaratımıdır. Bu çiçeği seçtiysen, kalbin bundan yoksundur. Aşk çoğu insanın düşündüğünden çok daha önemlidir. Meşgul olman ve yapacak çok işinin olması, sevdiklerinin geri planda kalması gerektiği anlamına gelmez. Onları bir kenara bırakırsan, bir gün yalnız kalabilirsin. Sevgiye ihtiyaç duyuyorsan, sevdiklerinle daha çok vakit geçir, onlara hayatı öğretme, bu anlarda herkesin kendisi olmasına izin ver. Bir kişiyle bir ilişki için tanışmak istiyorsan, o zaman böyle bir istek gönder, kendine böyle bir hedef belirle ve sadece yap.
3.Çiçeği Seçtin
Bu çiçeği seçtiysen, istikrara ihtiyacın var. Sana çok şey yok edilmiş gibi görünebilir ve tüm hayatın yokuş aşağı gitmiş olabilir. Kendini toparladın, ancak hala sınırdasın ve gerçekten ihtiyacın olan dengeyi bulamıyorsun. İstikrar göründüğü kadar kolay olmasa da, bunu başarabilirsin. Çok çalışmak ve en iyi sonuçları göstermek sana çok büyük fayda sağlayacaktır. Dünya seni yere serdiğinde, ayağa kalk ve kazanma isteğini göstermek için geri gel.
4.Çiçeği Seçtin
Bu çiçeği seçtiysen, hayatında bazı değişiklikler yapman gerekiyor. Sıkıldın, bataklıkta olduğu gibi bir tür rutubete sıkışıp kaldın. Bu gücünü, neşeni ve bir şeyler yapma arzunuzu çalar. Henüz farkına varmamış olabilirsin, ancak yaşamak istediğin hayatı yaşamıyorsun. Bir sonraki adımda nereye gideceğini bilmiyorsun ama bulunduğun yer, olman gereken yer değil. Yeni ufuklar keşfetmenin zamanı geldi. Bir şeyler hakkında düşünme şeklini değiştirmen gerekiyor. Zihniyetini değiştirmek zordur, ancak üzerinde ne kadar çok çalışırsan o kadar hızlı sonuç alırsın. O zaman neşe hissi doğal hale gelecek ve bunun için daha fazla neden fark etmeye başlayacaksın.
5.Çiçeği Seçtin
Bu çiçeği seçtiysen, sonunda rahatlamak için daha fazla çaba göstermen gerekir. Nefret ettiğin veya içinde bir boşluk hissettiğin kişilerle iletişim kurduktan sonra etrafını çevrelemeyi bırak. Hayır demek istediğinde kendini evet demeye zorlamayı bırak. Çok fazla çabalamana gerek yok, sadece kendin ol ve içinde kendini rahat hissettiren şeyi yap. Yaratıcı bir yaklaşımın yok, içinde çok büyük bir potansiyel var ve bilinçaltın bunu tezahür ettirmek istiyor. Bu durgunluktan kurtulmaya yardımcı olacaktır. Hobilerini görmezden geliyorsun ve uzun zamandır kendine, herkes gibi standart bir şekilde düşünmeyi öğretiyorsun. Mola ver ve tekrar yola çıkmak için kendine zaman ayır.
6.Çiçeği Seçtin
Bu çiçeği seçtiysen, daha iyimser olmalısın. Hayata çok olumsuz bakıyorsun ve bunu yaparak daha büyük sorunları kendine çekiyorsun. Bardağın boş tarafını değil, dolu tarafını düşünmelisin. Tabii ki, şu anda ihtiyacın olan her şeye sahip olmayabilirsin, ancak en azından ihtiyacın olan her şeye ve daha fazlasını elde etme yeteneğine sahipsin. Kendin olmak için çok çalıştın ve olan her şeyin parlak bir yanı var. Her şeyin bir nedeni vardır ve sonunda onları göreceksin.

Share your Results: