Bir Kart Seçin ve Hayatınızın Sizin için Anlamını Öğrenin

KAPAK-KART-1.jpg

Gölgelerin tarotu, yaşam deneyimlerini hatırlamamıza ve anlatabilmemize yardımcı olabilecek bilgelik, tavsiye ve yaşam dersleriyle doludur. Bugün, bizim kehanetimiz, aklımızda öğrendiklerimizi ve kalplerimizde hissettiklerimizi bize bildirir.

 1. Yani tek yapmanız gereken, bir kart seçmek ve sizin için getirdiği anlamı okumaktır.

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Bir Kart Seçin ve Hayatınızın Sizin için Anlamını Öğrenin

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  1.Kartı Seçtiniz

  Muhtemelen, ebeveynlerinizin çocukken acı çektiği entelektüel düzeyde, çocukluklarının yoksunluk ve yoksullukla dolu olduğunu ve size verdikleri sevginin bildiği kişi olduğunu, ancak yüreğinizin hala sevgi dolu ya da daha fazla olmadığını iddia ettiğinizi anlıyorsunuzdur.

  İpucu: Çocukluğunuzla gerçekten huzurdaysanız ya da hala acıtıyorsa, gözlerinizi kapatın ve sessizce kalbinize sorun. Şifa akılda değil, kalbinizde huzur aramaktır. Huzur bulduğunuzda, hayatınıza devam edebilir ve gerçek mutluluğu bulabilirsiniz.Muhtemelen, ebeveynlerinizin çocukken acı çektiği entelektüel düzeyde, çocukluklarının yoksunluk ve yoksullukla dolu olduğunu ve size verdikleri sevginin bildiği kişi olduğunu, ancak yüreğinizin hala sevgi dolu ya da daha fazla olmadığını iddia ettiğinizi anlıyorsunuzdur.

  İpucu: Çocukluğunuzla gerçekten huzurdaysanız ya da hala acıtıyorsa, gözlerinizi kapatın ve sessizce kalbinize sorun. Şifa akılda değil, kalbinizde huzur aramaktır. Huzur bulduğunuzda, hayatınıza devam edebilir ve gerçek mutluluğu bulabilirsiniz.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  2.Kartı Seçtiniz

  Belki de çok acı çektiğiniz eski hastalıklardan bahsetmiyorsunuz, çünkü zihinsel düzeyde aranızda ne olduğunu anlıyorsunuz, ancak kalbin hala üzgün ve hala sevgi ve mutluluk için ağlıyor.

  İpucu: Öfkenizin bedeli size iyi bir eş bulma şansına sahipse veya son ilişkinizde kötü bir zaman geçirdiğiniz için, hayatınızın bir sonraki bölümüne korkmadan ilerlemeniz gerekir. Aklını mantıklı bir şekilde açıklasın ve ağrılı yüreğiniz için bir şifa bulmaya çalışın, böylece sahip olduğunuz bir sonraki ilişki iyi bir sevgi ve mutlulukla doludur.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  3.Kartı Seçtiniz

  Hayatınızda pek çok şey denediniz, ancak başarısızlık korkunuz bunlardan herhangi birinde başarı elde etmenizi engelledi ve bundan dolayı tekrar yeni şeyler denemekten veya hayatınızdaki yeni insanlarla tanışmaktan korkuyorsunuz.

  İpucu: Hayatınızla, görüntü ile, hedeflerinizle, başardıklarınızla% 100 mutlu olmanıza izin vermeyen bu acıyı iyileştirmek için kalbinize inin. Acı hissetmekten korkmayın, iyileşmenin tek yolu budur. Zihninizi belirlediğiniz her şeyi başarabileceğiniz ve yaptığınız her şeyin başarılı olacağına dair kendine  güven duymak için derinlere inin. Zihninizle başarıya ulaşabilirsiniz.

  Sonuçlarınızı Paylaşın