Seçeceğiniz Bir Tüy Kişiliğinizin Bilinmeyen Yönlerini Ortaya Çıkaracak

Tüy testi, kim olduğunuzu ve hayatınızın nasıl olması gerektiğini düşünmenin eğlenceli bir yoludur.

Resimdeki tüylerden hangisi sizi en çok çekiyor? Bir tüy seçin ve kim olduğunuzu keşfedin.

Bir Tüy Seçin

Seçeceğiniz Bir Tüy Kişiliğinizin Bilinmeyen Yönlerini Ortaya Çıkaracak
1.Tüyü Seçtiniz
Bu bir karga tüyüdür. Minimalizmi tercih eden ve dikkati dağıtmayı sevmeyen insanlar tarafından seçilir. Odaklanmak için sessiz bir yere ihtiyaçları var, ama sosyal yaşam da onlara yabancı değil. Garip bir şekilde, minimalizmin sadeliği cesur ve dramatik olabilir ve hiçbir şekilde sıkıcı değildir. Sizin için tavsiyemiz: hayatı olduğu gibi algılayın, ancak basitleştirmeyin. Kendinizi ve yeteneklerinizi hafife almayın. Batıl inançlara sahip olmak ve karganın ölümle bağlantısı konusunda endişelenmek için hiçbir sebep yok. Tarot destesinde Ölüm kartı bir değişim sembolüdür. Yeni bir şeyin doğabilmesi için hayatınızın eski kısmı 'ölmeli'. Geçmişini yalnız bırakana kadar devam edemezsiniz.
2.Tüyü Seçtiniz
Bu bir sinek kuşu tüyü. Hem huzursuz hem de kaygısız insanlar tarafından seçilir. Özgür olmayı ve maceralardan korkmamayı tercih ediyorsunuz. Uzaktan çalışmaktan ve her yerde yaşamaktan zevk alırsınız. Hatta aletlerini sırt çantanıza koyabileceğiniz ve neredeyse her yere yanınızda götürebileceğiniz dijital bir göçebe bile olabilirsiniz. Muhtemelen büyük şehirlere, parlak ışıklara ilgi duyuyorsunuz, çünkü iletişim ve telaş olmadan sıkılıyorsunuz. Seyahat ediyorsanız, tanıdık zincir restoranlara bağlı kalmak yerine, benzersiz bir karaktere sahip yerel turistik yerleri ziyaret ediyorsunuz. Size tavsiyemiz: Günlük hayatınızın koşuşturmacasında, dengenizi sağlamanıza yardımcı olacak sessiz anları unutmayın.
3.Tüyü Seçtiniz
Bu bir tavus kuşu tüyü ve muhtemelen onu tanıyorsunuz. Güzelliğinin cazibesine kapılıyorsunuz çünkü özünde ve belki de gerçekte bir sanatçısınız. Ya grafik tasarım gibi sanatsal bir alanda çalışıyorsunuz ya da sadece canlı renkler ve çeşitlilikle çevrili olmak istiyorsunuz. Siz sosyal bir varlıksınız ve arkadaşlarınızı etkileyebilmeniz sizin için çok önemli. Hayatın tüm hızıyla devam ettiği, eğlenceli ve kaygısız olduğu yerde olmak istersiniz. Ancak bazen konsantre olmanızı ve gündelik sorunları çözmenizi engeller. Sizi üzüyorlar. Size tavsiyemiz: akıllıca öncelik verin ve ruhunuzun da dinlenmeye ihtiyacı olduğunu unutmayın.
4.Tüyü Seçtiniz
Bu bir kartal tüyü. Güvenliğe değer veren insanlar tarafından seçilir. Muhtemelen mavi bir takım elbise giymeyi ve iyi bir emekliliği garanti etmeyi içeren kurumsal veya politik bir işi hayal ediyorsunuz. Tüm faturalar ödenmezse rahatlayıp eğlenemezsiniz. Güvenilir, sarsılmaz ve cömertsiniz. Her şeyi önceden planlıyorsunuz. Bir tatil ve hatta kafede bir kahve molası. Bunlar sizi biraz boğuyor. Daha fazla risk almaya, daha spontane olmaya teşvik edilirsiniz. Ama buna ihtiyacınız yok, çünkü sizi tedirgin ve mutsuz ediyor. Size tavsiyemiz: hayat planlanamaz, bu yüzden doğaçlama olmaktan korkmayın.
5.Tüyü Seçtiniz
Bu bir devekuşu tüyü. Bu tüyü seçen insanlar daha büyük bir şeyin parçası olmayı tercih ederler. Hizmet etmek için yaşadığınız için muhtemelen liderliğinin ne olduğunu tam olarak biliyorsunuz. Daha büyük bir şeyin parçası değilseniz hayatınızın anlamı nedir? Büyük projelerin zaman aldığını anlıyorsunuz. Bunları geliştirmek yıllar alabilir, ancak bu sizi korkutmaz. Başkaları hayatın çok zor olduğundan şikayet ederken, büyümek ve mümkün olduğunca ilerlemek için ihtiyaç duyduğunuz becerileri geliştirirsiniz. Genellikle bilgeliğiniz ve deneyiminiz için saygı görürsünüz. Zevkle ve dolu dolu yaşarsınız. Size tavsiyemiz: bireysel projelerden korkmayın.
6.Tüyü Seçtiniz
Bu bir papağan tüyü. Zeki ve alışılmadık birisiniz. Her şeyden önce, hayatınızda bir değişiklik için can atıyorsunuz. Her zaman macera ve yenilik arayan huzursuz, kaygısız bir ruhsunuz. Görünüşe göre birkaç yılda bir kendinizi yeniden keşfediyorsunuz ve arkadaş çevrenizde her zaman ilginç projelerle meşgul olan biri olarak biliniyorsunuz. Hayatın sorunlarına yenilikçi çözümler bulmanız beklenebilir. Hayat zengin ve renkli olmalı. Bu, doku ve renk açısından farklılık gösteren özel bir ortam geliştirdiğiniz anlamına gelir; Kalbinizde bir sanatçısın ya da en azından sanatı takdir ediyorsunuz. Geniş bir arkadaş ve tanıdık çevreniz var, çünkü çok farklı ilgi alanlarınız var ve hatta 'sosyal kelebek' olarak adlandırılabilirsiniz. İnsanlar yaptığınız her şeye ilham vermenize bayılıyor. Size tavsiyemiz: Bir an durun ve etrafınıza bakın. Belki de hemen yanınızda olan önemli bir şeyi kaçırıyorsunuzdur.