En Beğendiğin Bir Ağacı Seç Ve Kişiliğinin Önemli Yönlerini Öğren

Ağaçlar, bize meyvelerini, gölgelerini ve soluduğumuz oksijeni üretmenin yanı sıra, yaşamımızın ve kişiliğimizin önemli yönlerini de ortaya çıkarabilir.

Ağaçlara bir göz at ve hemen en sevdiğin bir agacı seç.

Bir Ağaç Seç

En Beğendiğin Bir Ağacı Seç Ve Kişiliğinin Önemli Yönlerini Öğren
1.Ağacı Seçtin
Görevlerini çok iyi yerine getiren, mütevazı ama girişimci, bazı durumlarda büyük bir mizah anlayışına sahip, ancak hepsinden önemlisi, hayatında barış ve sükuneti korumaya çalışan bir kişisin.Tartışmalarda arabuluculuk yapmak için harika yeteneklerin var ve aynı zamanda yüzleşmelerden o kadar korkuyorsun ki kendini sakin ve güvenli olduğunu düşündüğün, güvende olabileceğin yerlere tecrit ediyorsun. Asıl zorluk, şimdiki zamanın kendisini sunduğu gibi kabul etmeyi ve onunla akmayı öğrenmektir; Meydana gelen olayların her birinin yaşamın için bir nedeni ve amacı olduğunu unutma, ne olduğunu keşfet, durumun en iyisini yap ve yaşam için özgün ve mutlu olmaya devam et.
2.Ağacı Seçtin
Kendini, hayatta istediğini elde etmek için her zaman çalışmaya istekli ve her zaman başkalarına yardım etmeye hazır bir kişi olarak nitelendiriyorsun. Düşünceli, dürüst, sadık ve doğrudansın, ancak bazen aynı anda o kadar çok faaliyet ve projeye dahil oluyorsun ki, dağınık olabilir ve soğukkanlılığını kaybedebilirsin. Projelerin için çalışmanın ve başkalarına yardım etmenin harika olduğunu unutma, ancak bu hayatına düzeni dahil edersen mümkün olacaktır. Yapılması uzun zaman alan birden fazla faaliyetle meşgul olmaktansa, birkaç görevi yapmak ama onları çok iyi yapmak çok daha iyidir.
3.Ağacı Seçtin
Bilgi ve fikir dünyasına çok değer veren, samimi, sağduyulu, güzel bir insansın. Fikirlerin dünyayı değiştirme gücüne sahip olduğunu düşünmen ve bu nedenle kendine bağlı kalman, onları tanıtmaya ve başkalarına yakınlaştırmaya çalışman mümkündür. Başkalarının kayıtsızlığından da hayal kırıklığına uğrayabilirsin ve işte tam da bu noktada en büyük meydan okuman yatıyor. Barış içinde olmanın üç temel kuralı olduğunu unutma: yaşa, sev ve başkalarını yargılama. Doğru yolda olduğunu varsaymak başka şey, bunun tek yol olduğunu varsaymak başka.
4.Ağacı Seçtin
Kendini dünyaya ve nasıl çalıştığına dair büyük bir merakla, hoş, sanatsal bir insan olarak tanımlıyorsun. Çok yüksek bir duyarlılığın var, bu nedenle harika bir güzellik hissine (her alanına kişisel ve hatasız dokunuşunu vererek) ve diğer insanlarla empati kurma (duygularını sanki onlarmış gibi algılamaya) için büyük bir kapasiteye sahipsin. Her ne pahasına olursa olsun özerkliğini ifade etmek istiyorsun ve bazı durumlarda heybetli ve huysuz olabilirsin. Asıl zorluk, hoşgörülü olmayı ve farklılıkları kabul etmeyi öğrenmektir, çünkü bazen çok sevdiğin insanlarla sadece fikir ayrılıkları yaratmışsındır. Bunu yaptığında, hayatının çok daha sakin ve çok daha mutlu olacağını göreceksin.
5.Ağacı Seçtin
Kendini aktif, kararlı, çalışkan ve başarı odaklı biri olarak tanımlarsın. Bir şeyi istediğinde, onu elde edene kadar doğrudan ve kararlı bir şekilde hareket edersin; Ancak paradoksal olarak, sınırlarına saygı duymadan aşırı derecede çalıştığında, strese, fiziksel ve zihinsel yorgunluğa ulaştığın zaman, büyük erdemin en büyük zayıflıklarından biri olabilir. Başarılar geliştirmek ve elde etmek harikadır, ancak elde ettiğin her şeyi birlikte kutlayabileceğin sağlık ve sevdiklerine sahip olmak da önemlidir. Dinlenme gereksinimlerine saygı göster, sevdiğin insanlarla zaman paylaş, hayatının ve işinin nasıl memnuniyetle dolduğunu ve kalitelerini nasıl artırdığını göreceksin.
6.Ağacı Seçtin
Hedefler ve hayallerle dolu, onları nasıl gerçekleştireceğini hayal eden ve bu plana mümkün olduğunca sıkı sıkıya bağlı olan bir insansın. Birçok kez harika şeyler başarmış olsan da, biraz daha fazla özgürlük ve kendiliğindenlik eklemek hayatına ve kazancına çok şey katacaktır. Hayatın en ciddi yönlerine bile nazik ve samimi bir gülümsemeyle yaklaşılabileceğini unutma.

Share your Results: