Seçtiğiniz Bir Tüy Kişiliğinizin Gizli Yönlerini Ortaya Çıkaracak

Her kişinin farklı bir kişilik tipi vardır. Psikoloji, belirli kişilikleri belirli parametrelere göre sınıflandırmaya çalışmıştır. Bir psikolog, renk ve şekiller teorisine dayanarak, bu altı tüyün birini seçmenin kişiliğiniz hakkında çok şey ortaya çıkarabileceğine inanır.

Dikkatle bu altı tüyü gözlemleyin. Renk ve şekil üzerinde yoğunlaşın ve en çok sevdiğiniz veya en çok hangisini tanımladığınızı seçin. Ardından, seçtiğiniz tüylerin sonucunu okuyun ve sonuçların ne kadar şaşırtıcı olduğunu görün.

BİR TÜY SEÇİN

Seçtiğiniz Bir Tüy Kişiliğinizin Gizli Yönlerini Ortaya Çıkaracak
1.Tüyü Seçtiniz
Siz yetenekli bir insansınız. Kendinizi geliştirmeyi seviyorsunuz pek çok insanın patronluk olarak yanlış yorumlayabileceği güçlü bir karaktere sahipsiniz. Mükemmeliyetçi ve etkili bir kişiliğe sahipsiniz, ancak işler umduğunuz gibi gitmeye başladığında kendinizi kötü hissedersiniz.
2.Tüyü Seçtiniz
Kendinizi yenileyebilir ve kolayca adapte olabilirsiniz. Hızlı bir şekilde öğreniyorsunuz, ancak kendi başınıza öğrenmek istediğiniz göz önüne alındığında biraz izole olma eğilimindesiniz; ancak, sizi seven insanlar her zaman sizi desteklemek için yanınızda olacaklar.
3.Tüyü Seçtiniz
Girişimci birisiniz. Bir hedefe odaklanmanız zor olsa da, aktif hissetmeyi ve çok fazla projeye sahip olmayı seviyorsunuz.
4.Tüyü Seçtiniz
Uyumlu olmayı seviyorsunuz. Sürekli başkalarına yardım etmeye çalışıyorsunuz. Seni seven insanlar tarafından çevrelenmeyi seviyorsunuz ve ortak çıkarlara bakıyorsunuz.
5.Tüyü Seçtiniz
Son derece yaratıcı ve sanatsal birisiniz, bazen kendinize veya yeteneklerinize güvenmiyorsunuz, çünkü başarısızlıktan korkuyorsunuz.
6.Tüyü Seçtiniz
Bağımsızsınız. Kesinlikle kimseye bağlı değilsiniz ve hedeflerinize kendi başınıza ulaşabileceğinizi biliyorsunuz; ancak, arkadaşlıklarınızı nasıl besleyeceğinizi öğrenmeniz gerekiyor.