Hayallerinin Peşinden Gitmeye Cesareti Olanlara 5 Büyük Tavsiye


1. Bu Hayat Senin Hayatın!

Çoğumuz başkalarını memnun etmek için kendi rüyalarımızı ve tutkularımızı arka plana gönderme eğilimindeyiz. Bu asil bir davranış iken, sıklıkla kendimizi güçsüzleştirip, en saf özümüzde gelişmeyi başaramayacağımız anlamına gelir.

2. İyimserliğini Geliştir

İyimserlik bir mutluluk mıknatısıdır, eğer olumlu kalırsanız iyi şeyler ve iyi insanlar size doğru gelecektir. Negatif düşünmek kolaydır. İyimserlik; şimdi sağlıklı bir azınlığın sahip olduğu bir yetenek haline geldi ve hayallerinizin hayatını yaşamak için gereken yaşamsal bir zihniyet. İyimserlik, dünyayı güzellik ve mükemmellik ile görmemize yardımcı olur. Güzelliği gördüğümüzde, içgüdüsel olarak ona eklemek istiyoruz.

3. Cesur Ol

Korkularınızı kendinize saklayın, ancak cesaretinizi başkalarıyla paylaşın. Olumsuz ifadelerden daha büyük bir güçle, hayallerinize inanmaya devam edecek kadar cesur olun. Bu cesaret ve çaba gerektirir, ancak ödül doludur. Hayallerinizi gerçekleştirirken, başkalarına da aynı şeyi yapmaya dair ilham verdiğinizi göreceksiniz.

4. Özgünlüğüne Değer Ver

Zamanınız sınırlı, bu nedenle başkasının hayatını yaşamak için boşa zaman harcamayın. Dogma tarafından sıkışıp kalmayın ki bu; diğer insanların düşüncesinin sonuçlarıyla yaşıyor. Başkalarının sesinin, kendi iç sesinizi bastırmasına izin vermeyin. Ve en önemlisi, kalbinizi ve sezgilerinizi dinlemeye cesaret edin. Bu dünyaya, kendi ışığınızda parlayacak bir birey olarak doğdunuzu unutmayın.

5. Tutkularını Yaşat

Tutku; gerçekten gezegendeki en güçlü duygudur. Gerçek tutkuyu bulmak ise zordur. Derinliklerinize inip, bu sorunun cevabını yalnızca siz bulabilirsiniz.

Hayallerinin Peşinden Gitmeye Cesareti Olanlara 5 Büyük Tavsiye

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı