Kişiliğinizin Gizli Yönlerini Keşfetmek İçin Bir Kristal Seçin

Renk ve şekil teorisine dayanarak, bir psikolog bu altı kristalden birini seçmenin kişiliğiniz hakkında çok şey açığa vurabileceğine inanıyor.

Her insanın farklı bir kişiliği vardır. Altı kristali dikkatlice inceleyin. Şekline ve rengine odaklanın ve en çok sevdiğiniz birini seçin. Ardından, seçtiğiniz kristalin sonucunu okuyun; şaşırtıcı olduklarını göreceksiniz.

Kişiliğinizin Gizli Yönlerini Keşfetmek İçin Bir Kristal Seçin

Kişiliğinizin Gizli Yönlerini Keşfetmek İçin Bir Kristal Seçin
1. Ametist - Evrim
Ametist, enerjiyi odaklama gücüne sahip olduğundan, şifacılar tarafından sıklıkla kullanılan değerli bir taştır. Büyücülüğe karşı korumanın yanı sıra, Ametist, manevi ve psişik merkezleri açmak için uzun zamandır kullanılmaktadır ve bu da onu güç taşlarından biri haline getirmektedir. Ametist’in yüksek zihni genişletme kabiliyeti, kişinin yaratıcılığını ve tutkusunu da arttırır. Hayal gücünü ve sezgisini güçlendirir, düşünme süreçlerini iyileştirir. Yeni fikirlerin özümsenmesinde, düşüncenin eyleme geçirilmesinde yardımcı olur ve projelerin meyvesini verir. Odaklanmanın ve başarının tılsımıdır.Bu kristal seçiminiz şu anlama gelir: Kendinizi yenileyebilir ve kolayca adapte olabilirsiniz. Çabuk öğreniyorsunuz, ama kendi başınıza öğrenmeyi sevdiğinize göre, biraz izole olma eğilimindesiniz; ancak, sizi seven insanlar her zaman yanınızda olacaklar.
2. Zümrüt - Bağımsızlık
“Başarılı Sevginin Taşı” olarak adlandırılan Zümrüt, kalbi ve Kalp Çakrasını açar ve besler. Sakinleştirici enerjisi varlığın her seviyesine şifa verir, tazeliği ve canlılığı ruha getirir. İlham ve sonsuz sabır taşı olan bu birlik, şefkat ve koşulsuz sevgidir. Zümrüt, dostluğu teşvik eder, ortaklar arasında dengeyi sağlar, özellikle iç mutluluk, memnuniyet ve sadakat sağladığı için bilinir.Bu kristal seçiminiz şu anlama gelir: Bağımsızsınız. Kesinlikle kimseye güvenmiyorsunuz ve hedeflerinize kendi başınıza ulaşabileceğinizi biliyorsunuz; ancak, arkadaşlıklarınıza nasıl davranacağınızı öğrenmeniz gerekiyor.
3. Lapis Lazuli - Girişimci
Eski Mısırlılar Lapis Lazuli'yi Hakikat sembolü olarak kullandılar. Lapis lazuli eski bir mücevherdir ve hikayeli bir geçmişi vardır. Mısır kültürleri, ölüleri ile birlikte lapis lazuli gömme pratiği yaptı. Böylece koruma sağlayacağına inanıyorlardı. En eski kültürler, lapis lazuli'yi altından daha fazla değerlendiriyordu.Bu kristalin seçiminiz şu anlama geliyor: Girişimcilik yapıyorsunuz. Yalnızca bir hedefe odaklanmak zor olsa da, kendinizi aktif hissetmeyi ve birçok projeye sahip olmayı seviyorsunuz.
4. Opal - Yaratıcı
Opal, inceleme ve dönüşüm için yüzeye özelliklerini getirme kabiliyeti ile bilinir. Opal'ın ışığı absorbe ettiği ve yansıttığı gibi, düşünceleri ve duyguları alır, arzular ve gömülü duyguları toplar, çoğaltır ve kaynağa geri döndürür. Kişinin olumsuz niteliklerini büyütmek rahatsız edici olsa da, bu duyguların ne kadar yıkıcı olabileceğini anlamalarına izin verir ve bırakmalarına izin verme sürecine yardımcı olur. Opal ayrıca benliğin olumlu eylemlerini ve duygularını aydınlatır, iyi ve gerçeği geliştirir ve birinin en yüksek potansiyelini teşvik eder. Dışarı gönderilenlerin geri döneceğini hatırlatan karmik bir taştır.Bu kristal seçiminiz şu anlama gelir: Siz yaratıcı bir insansınız. Kendinizi geliştirmeyi seviyorsunuz ve birçoğunun otorite olarak yanlış yorumlayabileceği güçlü bir karakteriniz var. Mükemmeliyetçi ve verimli bir kişisiniz, ancak, umduğunuz gibi bir şey olmadığında kendinizi kötü hissediyorsunuz.
5. Yakut - Tutku
Yakut'un yoğun enerjisi zihni keskinleştirir, daha yüksek bir farkındalık ve mükemmel konsantrasyon getirir. Cesur bir tavır geliştirir, tartışmalar ve anlaşmazlıklardaki başarısını artırabilir. Temel Çakrayı aktif olarak uyarır, canlılık ve chi, yaşam gücü enerjisini, fiziksel beden boyunca ve ruhun içine arttırır. Net bir zihin, konsantrasyon ve motivasyonu arttırır ve kullanan kişiye güç hissi, kendine güven ve kararsızlığın üstesinden gelme, refah ve başarıya doğru iten kararlılık getirir.Bu kristal seçiminiz şu anlama gelir: Hırslı, rekabetçi ve kazanan olmayı seviyorsunuz - başarı odaklısınız ve ikinci sıra sizin için yeterince iyi değil. Sizin için ya hep ya hiçtir.
6. Moldavit - Uyum
Moldavit, yıldız çocuklar ve yeryüzünde enkarnasyonda bulunmayı zorlaştıran, acı çeken ve derin duygulara uyum sağlayamayan hassas ruhlar için faydalı bir taştır. Moldavit meditasyon ve rüya çalışması için güçlü bir yardımcıdır, ayrıca rehberlik, sezgi, telepati duyarlılığını ve yüksek alemlerden gönderilen mesajları anlama yeteneğini arttırır.Bu kristal seçiminiz şu anlama geliyor: Siz uyumu seviyorsunuz. Her zaman başkalarına yardım etmeye çalışırsınız. Sizi seven insanlarla çevrili olmaktan hoşlanıyorsunuz ve ortak çıkarlar arıyorsunuz.