Bir Kart Seçin Ve Sizin İçin Önemli Olan Mesajı Alın!

Her gece yatağa giriyoruz ve sabahları yeni imkanlarla güç ve seçim özgürlüğü ile uyanıyoruz. O anda, uyandığımızda, yataktan çıkıp günümüzden en iyi şekilde yararlanmaya başlayabiliriz. Bu bizim seçimimiz, sadece günümüzü nasıl kullanacağımıza karar verebiliriz. Genel olarak, güne nasıl başladığımız günün geri kalanında nasıl hissettiğimizi etkiler!

Üç karttan birini seçin ve bugün işe yarayacak en önemli mesajınızı alın!

Bir Kart Seçin Ve Sizin İçin Önemli Olan Mesajı Alın!
1.Kartı Seçtiniz
Tahriş edici veya olumsuz düşünceler çok strese ve endişeye neden olabilir, bu yüzden onlardan kurtulmanız gerekir. Ne yazık ki, istenmeyen düşüncelere ne kadar çok direnirsek, onlara o kadar çok güç veririz. Onlara karşı tutumunuzu değiştirmeye çalışın. Sonuçta, her düşünce bir mesaj değildir.
2.Kartı Seçtiniz
Siz zaten doğru yoldasınız. Ancak, disiplin ve azim olmadan hiçbir şey elde edemeyeceğinizi hatırlamanız gerekir.Belki de bu hafta pek başarılı olamayacaksınız, ancak kendinizle konuşmak ve her şeyi bir seferde başaramayacağınızı bilmek konusunda olumlu bir tutum sergileyebilirsiniz. Bunu, sizi büyük ve küçük hedeflerinize yaklaştıracak işleri sürekli ve tutarlı bir şekilde yerine getirirseniz yapabilirsiniz.
3.Kartı Seçtiniz
Yakında, yaşam hedefinize daha iyi uyması için bazı şeyler hakkındaki görüşlerinizi tamamen değiştirmeniz gerektiğinin farkına varabilirsiniz. Veya nerede yaşamanız gerektiği konusunda ani bir fikir edinebilirsiniz (yakın gelecekte bir hareket olabilir).Bir sonraki adımınız için mutlak bir açıklığa sahip olmanız her zamankinden daha önemlidir, çünkü hayatınızı değiştirebilecek seçimler yapacaksınız. % 100 netlikle atmanız gereken yolu ya da herhangi bir adımı öngörmeniz gerekmese de, seçiminize bağlı olarak hangi yöne gideceğiniz konusunda bir fikre sahip olmanız gerekir.