Eş zamanlı Bir Sayı Seçin ve Evrenin Sizi Nelere Karşı Uyardığını Öğrenin

Bir eş zamalı sayı seçin ve evrenin sizi nasıl uyarmak istediğini öğrenin!

Eş zamanlı numaraları sık sık görüyor musunuz? En sık gördüklerinizi veya şu anda sevdiğiniz birini seçin. Evrenin sizi ne için uyarmak istediğini öğreneceksiniz!

Eş zamanlı Bir Sayı Seçin

Eş zamanlı Bir Sayı Seçin ve Evrenin Sizi Nelere Karşı Uyardığını Öğrenin
00:00 Şeçtiniz
Bu bir yeniden başlatma zamanı! Vücudunuz, sadece kaliteli dinlenme ve olumlu duygular gerektirdiğini açıkça ortaya koyuyor. Vücudunuz, son zamanlarda yaşadığınız modda çalışmak için inanılmaz derecede zorlanıyor.
06:06 Seçtiniz
Eşyalarınıza dikkat edin! Ne yazık ki, soyulma riski sizin için arttı, ancak bunu önleme gücünüz var.
08:08 Seçtiniz
Saatinizde bu tekrarlayan sayıları görürseniz, korkmaktan vazgeçmeniz gerektiği anlamına gelir! Son zamanlarda, korku ve kendinize karşı duyduğunuz şüphe duyguları çoğu zaman sizi yönlendirdi. Bu durumdan kurtulmak için nedenlerini anlamanız gerekir.
11:11 Seçtiniz
Bu süre dikkatli olmanız gerektiğini gösterir, çünkü belki de çevrenizden biri sizi aldatıyordur. Ne kadar çabuk öğrenirseniz, o kadar hızlı uyum hayatınıza geri döner.
13:13 Seçtiniz
Derhal sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Sağlık sorunlarını uzun bir kutuya koymayı bırakın; vücudunuz iyi olmadığını anlamanıza izin verir.
22:22 Seçtiniz
Enerji korumasına ihtiyacınız var! Son zamanlarda, genellikle bir veya daha fazla enerji vampiriyle iletişim kurmanız gerekti. Bu enerji vampirlerden derhal kurtulmanız gerekiyor.