Numerolojide Doğum Yılı Kodunuzu Öğrenin Ve Hangi Sayının Kaderinizi Kontrol Ettiğini Öğrenin

Numerolojide doğum yılı kodunu belirlemek, belirli yaşam aşamalarında hangi sayının kaderinizi kontrol ettiğini, doğumda size ne tür ve ne kadar güçlü enerji verildiğini, hangi yeteneklerin ve armağanların doğasında olduğunuzu anlamanıza yardımcı olacaktır.

Bu kodu öğrendikten sonra, yaşam koşullarını ne kadar iyi yönetebileceğinizi, zorluklara nasıl dayanabileceğinizi ve sorunları nasıl çözebileceğinizi daha iyi anlayacaksınız.

Doğum yılınızın numerolojik anlamını bağımsız olarak bulmak için, yılın tüm sayılarını toplamanız ve sonucu tek rakama indirmeniz gerekir. Örnek: 1986 yılında doğduysanız. 1 + 9 + 8 + 6 = 24 sonra çıkan bu sayıyı tek rakama indirmek için tekrar topluyoruz. 2 + 4 = 6.

Doğum Yılı Kodu 1 Olanlar;

1 numara, kişinin rotayı değiştirmeden ve zamanın çok ilerisine atlamaya çalışmadan ileriye gitmesi gerektiğine dikkat çeker. Arzuları, olasılıklarla orantılı olmamalıdır. Birisiyle çatışma arzusu ile mücadele etmesi gereklidir. Bencillik ve açgözlülükten, öz irade ve iradeden kesinlikle kaçınmalı, dikkatli olmalı, ilgi ve arzularınızı diğer insanların çıkarlarıyla dengelemelisiniz.

Doğum Yılı Kodu 2 Olanlar;

Dogum yılı kodu 2 olan insanlar, çeşitli iç çelişkilerle mücadele edecekler. Aşırı sağduyulu olmaları, arkadaşlarına ve diğerlerine ebedi tavsiyelerde bulunmaları, genellikle kendi işlerini ve düşüncelerini çözmelerini engeller. Aşırılıklardan, herhangi bir belirsizlikten ve tereddütlerden kaçınmaları gerekir. Koşullar gerektirdiğinde cesurca seçimler yapmalıdırlar. Buna ek olarak, sadece başkaları için değil, aynı zamanda kendileri için de düşünmeyi ve ilgilenmeyi öğrenmeleri gerekir.

Doğum Yılı Kodu 3 Olanlar;

Doğum yılı kodu 3 olan insanlar, doğal sabırsızlıkları, zorlu faaliyet arzuları, hızlı başarı elde etmek istemeleri, daha yüksek fırsatlara geçmelerini engelleyebilir. Bu nedenle, kolay yollar aramamalı, herhangi bir adımı ve herhangi bir kelimeyi dikkatlice düşünülmeli ve olası sonuçlar için tartmalıdır.

Doğum Yılı Kodu 4 Olanlar;

Bu insanların sloganı güvenilirlik, esneklik, dürüstlük, sağduyu ve dikkattir. Hiçbir durumda aldatılmamaları gerekir, ancak kendilerinin de tüm yaşamları boyunca ana düşmanlarıyla savaşmaları gerekir – kendini kandırma ve yanılsama eğilimi. Tüm eylemleri ve kararları yalnızca kendi düşünceleri ve duyguları tarafından dikte edilmelidir.

Doğum Yılı Kodu 5 Olanlar;

Çoğu zaman, bu insanların eylemleri ve davranışları, öngörülemeyen sonuçları olan, tamamen ani ve beklenmediktir. Kural olarak, şimdiyi takdir edemezler, gerçek umutları göremezler, çünkü her zaman sadece ileriye yönlendirilirler ve yakınlarda ne olduğunu görmezler. Bu nedenle, özünde yaşadıkları geleceğin tam şimdi ve burada yaratıldığını her zaman hatırlamalıdırlar.

Doğum Yılı Kodu 6 Olanlar;

Bu insanlar kendilerine emanet edilen işi veya pozisyonu haklı çıkarırlar, ancak çoğu zaman başardıklarından çabucak tatmin olurlar ve bir kariyer veya şöhretin zirveleri için çaba göstermezler. Bu aynı zamanda kişisel gelişim sorunları için de geçerlidir. Bu nedenle, dogum yılı kodu 6 olan kişilerin sürekli, yorulmadan kendileri ve kişiliklerinin gelişimi üzerinde çalışmaları gerekir.

Doğum Yılı Kodu 7 Olanlar;

Bu insanların asıl görevi, doğanın verdiği yetenekleri tam anlamıyla gerçekleştirmektir. Bu hedefe ulaşmak için takip etmeleri gereken yol, kolay ve bulutsuz olmayı vaat etmiyor. Ancak herhangi bir durak felaket olabilir, bu nedenle her durumda ilerlemeniz gerekecek, her türlü zorluk karşısında durmayın, depresyon ve hüzün nöbetleri ile mücadele edin.

Doğum Yılı Kodu 8 Olanlar;

Bu insanların maddi tasarruflara ve değerlere çok fazla dikkat etmemeyi öğrenmeleri gerekiyor. Yaşamın maddi tarafına değil, yalnızca manevi ve ahlaki yönlerinin gerçek değer taşıdığını anlamalıdırlar. Sahip oldukları maddi değerler, ihtiyacı olanlarla paylaşılmalıdır, çünkü yalnızca başkalarına verilenler gerçek bir kazanç olarak kabul edilebilir.

Doğum Yılı Kodu 9 Olanlar;

Doğum yılı kodu 9 olan insanların temel sorunu, genellikle doğru yaşam yolunu seçerken yeteneklerinin farkında olmalarında yatar. Onlar için en önemli şey, herhangi bir hizmetin iyi ya da kötü olduğunu anlamak ve doğumdan itibaren verilen yetenekleri tam olarak nasıl uygulayacaklarına karar vermektir.