2020’nin İlk Süper Ayında Burçları Neler Bekliyor?

Süper ay önemli bir astronomik ve astrolojik olaydır. İlk süper ay 2020 Şubat ayında bizi bekliyor.

Ay insan durumunu oldukça güçlü bir şekilde etkiler. Bu özellikle Dolunay ve süper ayda fark edilir. Bu günlerde iç sesinizi ve astrologların tavsiyelerini dinlemeye çalışın: onlar ayakta kalmanıza ve sorunları önlemenize yardımcı olurlar.

Süper Ay Nedir ve Ne Zaman Bizi Bekliyor

Süper ay bir dolunaydır, ancak oldukça sıradan değildir. Bu gün, Ay çok daha güçlü olacak, çünkü Dünya’ya olan mesafe en aza indirilecek.

İlk süper ay 2020’de 9 Şubat’ta olacak. Ay daha büyük, daha parlak, bize daha yakın olacak. Gücü artacak, ancak uyumsuzluğa neden olabilir. Bu, yaşamın farklı alanlarında bazı olumsuz sonuçlara yol açacaktır.

Finans ve İş

Para ve iş alanında, sıkıntılar en sakin, ihtiyatlı ve sorumlu insanları bekleyebilir. Başak, Oğlak ve Kova bazı zorluklarla yüzleşmek zorunda kalacak. Bu, öngörülemeyen değişikliklerin meydana gelebileceği çok dinamik ve zorlu bir gündür. Başak, Oğlak ve Kova bir şeyler ters gittiğinde gerçekten hoşlanmıyor, bu yüzden dikkatlerini olumsuzluk ve kargaşaya odaklamamalılar.

Aksine, etrafta olan her şeye dikkat etmeyerek, önemli görev ve ilişkilerle uğraşmaya devam eden olumlu işler hakkında daha fazla düşünmeleri gerekir. Bir şeyler ters giderse, üzülmeniz gerekmez, çünkü bu dünyanın sonu değildir. Enerjisinin zirvesindeki güçlü bir Ay sorunlara yol açabilir, ancak her bozukluğu kafanıza takmamalısınız.

Bu günlerde Başak, Oğlak ve Kovanın pahalı şeyler satın almaması tavsiye edilir. Gerekirse, boşa para kaybetmemek için başarılı bir satın alma için iyi bir strateji kullanmak daha iyidir.

Balık, Akrep, Boğa ve Yay, aksine, yaratıcı bir yükselişe sahiptir. Buna rağmen, başkalarının tavsiyelerine değil, yalnızca deneyimlerinize dayanarak bilinçli kararlar vermek daha iyidir. Yeni projelere başlayabilirsiniz, ancak acil olan konulara odaklanmanız daha iyi olacaktır.

Aşk ve ilişkiler

Bu süper ayda, aşk ilişkilerinde oldukça agresif davranan Koç, Boğa, Yengeç ve Aslan olacaktır. Dolunay ve Dünya’ya olan maksimum yakınlığı, bu insanları daha sert ve ilkesiz hale getirecektir. Aileniz ve arkadaşlarınızla daha fazla zaman geçirmelisiniz, ancak onlara baskı yapmamalısınız. İyi bir ruh hali sürdürmek ve başkalarını olumsuz kışkırtmamak çok önemlidir.

Koç, Boğa, Yengeç ve Aslanlar önemli bir görevle karşı karşıya kalacak bu durumda ailelerinden ve arkadaşlarından yardım almaları onlara oldukça fayda sağlayacaktır.

Akrepler ve Oğlaklar, kendilerini her şeyden ve herkesten kapatma arzusuyla savaşmak zorunda kalacaklar. Başkalarıyla daha fazla iletişim kurup, duygularını ve düşüncelerini onlarla paylaşırlarsa, sevgiyi ve dostluğu güçlendirebilirler.

9 Şubat, İkizler, Terazi ve Kova için diğerlerine karşı sevgi ve ilişkilerde yeterince elverişli bir gün olacak. Bunlar, kimseden sırları olmayan sosyal ve açık insanlar. Bu onların spot ışığında kalmasına ve karizmalarını yüksek seviyede tutmasına yardımcı olacaktır.

Süper Ay Burçları için Kısa İpuçları

Koç: Uzlaşma arayışı, sevdiklerinizi çok fazla sıkmadan onlara sevginizi ve saygınızı gösterin.

Boğa: Sevmediğiniz şeyleri riske atmayın ve yapmaktan korkmayın. Ayrıca yeni hobiler arayabilirsiniz.

İkizler: Her zaman kendinize güvenin. Parlak ve çekici bir şeyler giyin.

Yengeç: İşe odaklanın ve başkalarının eleştirilerini görmezden gelin.

Aslan: Bu gün sevdiklerinizin kişisel sorunlarının çözümünde yardımcı olmak size iyi gelecektir.

Başak: Olumlu bir şeyler düşünün ve rahatlamayı unutmayın.

Terazi: Neler olup bittiğinin tadını çıkarın ve gün için planlarınızı değiştirmeyin.

Akrep: Kıskançlıkla savaşmaya çalışın ve rahatlamayı unutmayın.

Yay: Her önemli konuyu tamamlamak ve daha sonraya ertelemek daha iyi olacaktır.

Oğlak: Daha fazla iletişim kurmanız ve yeni tanıdıklarınızdan korkmamanız gerekir.

Kova: Duyarlı ve dikkatli olun. Özellikle ruh eşinize karşı.

Balık: Kesinlikle yeni fikirler geliştirmeli ve yaratıcı düşünceyi serbest bırakmalısınız.

Böylece, kesinlikle şanssız olan burçları ayırmak imkansızdır, çünkü sonunda hepsi bizim seçimimize bağlıdır. Olumlu bir şey düşünmeye çalışın ve başkalarının söylediklerini umursamayın. Negatif enerjili insanlara dikkat edin ve maceralardan uzak durun.