Bu 3 Güzel Bitki İle Evinize Pozitif Enerji ve Zenginlik Çekin


Bitkilerin sonsuz faydaları vardır, fiziksel ve duygusal olarak bizi iyileştirebilirler ve şüphesiz, onlarla dolu bir yer bize barış ve huzur verir. Harika bir dekoratif unsur olduklarından bahsetmiyorum bile, sizce de öyle değil mi?

Feng Shui’ye göre, evinize olumlu hisler ve zenginlikler de çekebilecek olan bitkiler var. Bu yazıda onlardan bahsedeceğiz. Onları zaten tanıyordunuz, ama şimdi onların süper güçlerinin ne olduğunu bileceksiniz.

1. Krasula

Bir saksı bitkisidir ve fazla bakım gerektirmez. Onun büyümesi ve çiçek açması için makul büyüklükte bir saksıda bakmanız yeterlidir. Eski bir Çin inancına göre, bu bitkiyi, evinizin girişinin sağ tarafına ve Kuzey tarafına yerleştirdiğinizde, zenginliğin evinize çekilmesini sağlarsınız. Sadece bu değil ayrıca, krasula fiziksel ve zihinsel refahı iyileştirdiğine inanılan yağlara sahiptir.

2.İsveç Sarmaşığı

Feng Shui’ye göre bu bitki, sahibine parasal kazanç ve refah getiriyor. İsveç sarmaşığının beş yaprağının, Feng Shui’nin toprak, su, ateş, ahşap ve metal gibi beş unsurunu sembolize ettiği düşünülmektedir.

3.Bambu

Feng Shui’ye göre, her bambu bitkisinin belirli sayıda sapı vardır ve her sapın belirli bir anlamı vardır; örneğin, yedi sağlık, altı iyi şans, üç mutluluk, servet ve uzun ömür anlamına gelir. On başarı ve beş zenginlik ifade eder.

Bu güzel bitkilerin iyi şans getirmesi için evinizde mutlaka bulundurun! Bu bilgiyi aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın.

Bu 3 Güzel Bitki İle Evinize Pozitif Enerji ve Zenginlik Çekin

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı