Bir Melek Tüyü Seçin ve Seçiminizin Sizin İçin Neler Söylediğini Okuyun

melek-tuy-kapak-1.jpg

Meleklerimiz, duaları ve taleplerimizi dinlediklerini ve bize bildirmek için  işaretler göndermeyi severler.

Bir Meleğin Tüyünü Seçin ve Seçiminizin Sizin İçin Neler Söylediğini Okuyun

  1. 1 Numaralı Tüy
  2. 2 Numaralı Tüy
  3. 3 Numaralı Tüy

Bir Melek Tüyü Seçin ve Seçiminizin Sizin İçin Neler Söylediğini Okuyun

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  1 Numaralı Tüyü Seçtiniz

  Mistik kahin, güzelliği hayatın her yönüne getirmenize yardım etmenizi ister. Hayatı iyimserlikle görmenize, kalbinizi şükür duygularıyla doldurmanıza ve duygularınızı uyumlu bir şekilde ifade etmenize izin veren güzel ve olumlu düşüncelere odaklanın. 

  Evinize bakın ve artık ihtiyacınız olmayan şeyleri tanımlayın, daha huzurlu ve anlamlı bir ortam yaratmak için ihtiyacınız olmayan şeyleri hayatınızdan çıkarın. Olumlu bir şekilde tekrar tekrar düşünürseniz, kıskançlık, kötü anlar ve hastalıklardan kurtulabileceksiniz.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  2 Numaralı Tüyü Seçtiniz

  Bu, etrafınızdakilerin desteğinizle veya desteğiniz olmadan planınızı takip edeceğini ve eylemlerinizin başarısına güvenmeniz gerektiğini bilmeniz gereken bir gündür.

   Şimdiki başarılarınızın tadını çıkarmak için her türlü hakkınız var, ancak şu andan itibaren ne yapmanız gerektiğine odaklanın. Bazı engellerle karşı karşıya olsanız bile, devam etmelisiniz, çünkü sonunda istediğiniz yere varacaksınız.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  3 Numaralı Tüyü Seçtiniz

  Bugün, mistik kahin, bilinçaltı zihninizin en derin alanlarını keşfetmenizi önerir, böylece korkularınızı neyin yarattığını anlayabilirsiniz. Bu, kendi başınıza üstlenmeniz gereken bir yolculuktur, diğerleri neyin gerekli olduğunu bilemez. 

  Bir şeyleri yüz değerinde ele almamanız ve gerçeği bulmak için cesarete sahip olmanız istenir. Derin anılar, kendinizi savunmasız hissetmenizi, korkularınızla yüzleşmenizi ve eylemlerinizi kontrol etmenize izin vermemenizi sağlayacak şekilde ortaya çıkıyor olabilir.  Sonuçlarınızı Paylaşın