Dikkatini Çeken İlk Hayvan Sana Bilinçaltından Bir Mesaj Verecektir.

Hepimizin bilinçaltında gizlenmiş bir sorunu veya durumu vardır. Sana neler olduğunu keşfetmeye cesaretin var mı? Bildiğin gibi hayvanlar bilinçaltımızda güçlü bir sembolizme sahiptir. Görmeden duramadığımız hayvanlar, içimizde olan ve nasıl ifade edeceğimizi bilemediğimiz bir şey söylüyorlar.

Bu fotoğraf, içinde neler olup bittiğini ve bununla nasıl başa çıkacağını anlamana yardımcı olabilir.

İlk önce hangi hayvan dikkatini çekti? Hangisi seni daha çok cezbediyor ve gözlerini ondan alamıyorsun? Yanıtın sana dinlemen için önemli olan bilinçaltı mesajı verecektir.

Resimde İlk Olarak Dikkatini Seçen Bir Hayvanı Seç

Dikkatini Çeken İlk Hayvan Sana Bilinçaltından Bir Mesaj Verecektir.
Köpek Yavrusu Gördün
Köpek yavrusu gözüne çarptıysa, bilinçaltın sana daha fazla sevgi ve anlayışa ihtiyacın olduğunu söylüyor. Belki de farkında olmadan profesyonel hayatına çok fazla odaklandın ve sahip olduğumuz en önemli şeyi ihmal ettin: Sevdiğin insanları. Sevdiklerinle sevgini paylaşmak için tekrar zaman kazanman gerekiyor.
Tavşan Gördün
İlk gördüğün şey tavşansa, bilinçaltının sana söylemek istediği şey biraz rahatlaman gerektiğidir. Çok fazla sorumluluk alıyorsun ve artık ara verme vaktin geldi. Her zaman her şeyi taşıyamazsın. Biraz kendi ihtiyaçlarına öncelik vermelisin.
Kaz Gördün
Dikkatini çeken ilk şey kazsa, bunun nedeni dinlemen gereken bilinçaltı mesajın şu olmasıdır: 'Değersiz insanlarla zamanını boşa harcama.' Kim olduğunu, nereye gittiğini ve değerlerinin ne olduğunu çok iyi biliyorsun. Neden karşı taraftaki insanlarla uğraşmaya zahmet edip duruyorsun?
İnekleri Gördün
İnekler dikkatini çektiyse, bunun nedeni hayatın üzerinden geçtiğini hissetmendir. Diğerleri seninle istediklerini yapar, nedense sen onlara katılmadan işlerin olmasına izin verirsin. Ama biliyorsun? Hayatın senin ve sorumlu olan sen olmalısın. Eh, kimse sana kaybettiğin zamanı geri vermeyecek. Tembellikten kurtul ve her zaman hayalini kurduğun şeye inan!
Domuzları Gördün
Dikkatini çeken ilk şey domuzlarsa, bunun nedeni, içinde yaşadığın topluma ve genel olarak seni çevreleyen her şeye karşı büyülenmiş olduğun bir aşamada olmandır. Biraz kayıtsız ve bencil oldun ve bu konuda biraz suçluluk duysan da hiçbir şey seni başka bir şey yapmaya motive etmiyor.Bilinçaltın sana dünyayı değiştirme gücüne sahip olduğunu hatırlatmaya çalışıyor. Evet, her birimizin içinde aradığımız cevaplar var ama onları nasıl arayacağımızı bilmeliyiz.
Atları Gördün
İlk gördüğün şey atlarsa, kendinden emin olduğun, her şeyi yapabileceğin hissine kapıldığın bir anda olduğun içindir. İşler oldukça iyi gidiyor ve böyle devam edeceğine inanıyorsun. Anın tadını çıkar, ancak hayatın nüanslarla dolu olduğunu unutma.
Tavus Kuşu Gördün
İlk önce tavus kuşunu farkettiysen, bunun nedeni bilinçaltının sana güvenini yeniden kazanma zamanının geldiğini söylemesidir. Zor zamanlar geçirdin, bu doğru. Her şey beklediğin gibi gitmedi. Bu artık bir savaşçı olmadığın anlamına gelmiyor ve bunu şimdi her zamankinden daha fazla hatırlaman gerekiyor.
Eşek Gördün
İlk dikkatini çeken şey eşek olduysa, hayatın küçük büyük zevklerinin tadını çıkarabileceğin bir dönemdesin: Arkadaşlarınla eğlen, yürüyüşe ve geziye çık.Ama belki cesaret edemezsin. Bilinçaltından gelen mesaj şudur: Konfor alanından çıkmanın, kendini korku ve suçluluk duymadan istediğin her şeyi yapmaya teşvik etmenin zamanıdır.
Yavru Kedi Gördün
Dikkatini çeken ilk şey kedi olduysa, bunun nedeni bilinçaltında bağımsızlığını bulmaya ihtiyaç duymandır. Belki de artık daha fazlasını vermeyen bir ilişki içindesin, anne baba ya da çocukların tarafından bağlı hissediyorsun ya da bir nedenden dolayı kilitli hissediyorsun.Kedi sana seni mutlu eden şeyi yapman gerektiğini, kendine öncelik vermen gerektiğini ve her şeyden önce bırakmaktan korkmaman gerektiğini söylüyor.

Share your Results: