Seçtiğin Baykuş Hayatını İyileştirmek İçin Sana Tavsiye Verecek


Hayatında bir şeyler yolunda gitmiyorsa, o zaman akıllıca tavsiyeler alman gerekir. Bu sefer akıllı kuşlarla benzersiz bir testin var. Edinmen veya düzeltmen gereken en önemli şeyi bilinçaltından çıkarmana yardımcı olacaklar.

Bir Baykuş Seç

Seçtiğin Baykuş Hayatını İyileştirmek İçin Sana Tavsiye Verecek
1.Baykuşu Seçtin
Gurur, öfke, yıkıcı şeyler! Hayatın artık bir yükselişte. Ama sen bunu öyle bir şekilde aldın ki, tüm gururun ve bencilliğin kendini gösterdi. Öfke, küskünlük ve gururdan acilen kurtulman gerekir.
2.Baykuşu Seçtin
Yardım, üzgünüm, seviyorum - söylemesi çok zor olan üç kelime! Böyle şeyler hakkında konuşmaktan çok korkuyorsun ve utanıyorsun. Ancak, sadece kalbini takip etmeyi öğrenmen gerekiyor. Bunu öğrenmezsen, arkadaşlarını ve sevdiklerini kaybedersin.
3.Baykuşu Seçtin
Kelimeler, zaman, fırsat. Bu üç önemli faktörü artık gözden kaçıramazsın. İşleri sonraya erteleme. Her fırsatı yakala. Ne söylediğine dikkat etmeye çalış. Aksi takdirde, sadece sevdiğin bir kişiyi rahatsız etmekle kalmaz, aynı zamanda onu kaybedersin.
4.Baykuşu Seçtin
Onur, barış, umut - asla kaybolmamalılar! Her durumda sakin kalmaya çalış. Duygularını kendine sakla. Şimdi sadece umut seni kurtaracak. Hedefine kesinlikle ulaşacaksın. Ayrıca ilkelerine bağlı kaldığından emin ol.
5.Baykuşu Seçtin
Sevgi, güven ve inançlar en değerlileridir! Arkadaşlarının ve meslektaşlarının güvenini ve ayrıca sana yakın insanların sevgisini kaybedebilirsin. Hata, yaşam değerlerine ve inançlarına sadakatsizlik olabilir.
6.Baykuşu Seçtin
Şans, güç, servet en güvenilmez arkadaşlardır! Şansına güvenmeyi bırak. Şans seninle olmak istemiyor. Hepsi insanlara karşı korkunç tavrın yüzünden. En önemli kişi gibi hissetmeyi bırak. Paranın seni değiştirmemesi gerektiğini unutma. Bütün bunlar hayatında geçici bir unsurdur.

Seçtiğin Baykuş Hayatını İyileştirmek İçin Sana Tavsiye Verecek

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı