Göksel Mesajını Almak İçin Bir Kart Seç

İşler istediğin gibi gitmezse ve aynı anda her şeye odaklanırsan, kendine havlu atmak isteyebilirsin. Çünkü düşüncelerinde o kadar çok düzensizlik olacak ki nereden başlayacağını bilemeyeceksin.

Sadece istediğin ve elde etmek istediğin bir şeye odaklan. Aynı anda birçok şeyi dilemek, hiçbir şeye odaklanmamanı ve hiçbir şeyi denemeden bitirmeni sağlayabilir.

Aynı anda bu kadar çok adım atmaya gerek yok, birçok şey mi ters gidiyor? Pekala, kabul et ve insanların yaratıcı olduğunun farkında ol. Böylece bir şeyleri tekrar başarabilirsin, ama yavaş yavaş. Yanlış giden tüm yönleri düşün ve kendini dinle. Hangisini kısa vadede daha iyi görmek istersin, hangisi neşeni yeniden harekete geçirir?

Bu soruları aklınla değil kalbinle cevapla. Orada neşeyi nasıl geri kazanacağına dair cevabı bulacaksın. Her insan bir dünyadır. Biri, hobilerinden çok zevk alacak iyi arkadaşlara sahip olmaya öncelik verebilir, diğerleri en çok bir ortak bulmak ister, vb …

Bir Kart Seç Ve Sana Getirdiği Muhteşem Mesajı Keşfet

Bir Kart Seç

Göksel Mesajını Almak İçin Bir Kart Seç
1.Kartı Seçtin
Hayatın derslerini öğrendikten sonra, yenilenme zamanları vardır. Belki de yol boyunca yaşadığın bazı deneyimler, hatırlamak istediğin kadar tatmin edici olmamıştır. Bu deneyimlerin sana yaptığın hataları düzeltme imkanı sunduğundan emin olabilirsin. Muhtemelen çoğu zaman yaptığın şeyin en iyisi olduğuna inandın. Bu deneyimlerden bir süre sonra bazıları seni yoksullaştırmış olabilir, ama kesinlikle birçokları da seni zenginleştirdi.Geçmişin yaralarını temizlemenin ve kalplerimizi yeni ve taze deneyimlere hazırlamanın zamanı geldi.Yenilenmenin tam anlamıyla hayatımıza girdiği anda, içimizdeki gençlik yaşama iradesine katılacak.Kapımızı çalan yenilenme enerjilerine katılma zamanı geldi. Bu kart geçmişe takılıp kalmamamız gerektiğini hatırlatır. Bizim için yeni bir hayatın hazırlandığını duyurur. Varlığımızın derinliklerinden hep arzuladığımız şey artık elimizin altında... Sevginin ödülünü almak için yenilenmenin kapılarını aç.
2.Kartı Seçtin
'Hayat, yoğun ve tatmin edici deneyimlerle doldurulmalıdır'Hayat farklı ve yoğun deneyimlerden oluşur: bu tezahürler aracılığıyla içsel zenginleşmeyi ve içselleştirmeye, ruhumuza, benliğimizle karşılaşmaya ve evrensel sevgiye yaklaşmaya adadığımız harika zamanı biliriz. Eğlence kartı, kendimizi geliştirmeye ayırdığımız zaman harika sonuçlar verdiğini gösteriyor; Barış içimizde kalır ve uyum özümüzün bir parçasıdır, bize ruhun özgürlüğünü verir ve sevgiyi tüm doluluğuyla hissetmemizi sağlar.İçin güzelleşiyor, ruhun güzellik ve büyüklükle güçlenmesi için dikkat gerektiren bedenini geliştirmenin zamanı geldi. Zamanının bir kısmını eğlenceye ayırmanın zamanı geldi. Melekler sana insanlık içinde yaşama ayrıcalığına sahip olduğunu hissettiğin için şanslı olduğunu hatırlatır.Dağlarda bir gün geçirmek, sahilde yürümek, şehirde gezinmek ve sokakları süsleyen vitrinlerdeki yaratıcılığı görmek insanoğlu içini neşelendiren deneyimlerle zenginleşir. Yaşamanın tadını çıkarın.Bu açılış ve genişleme anı. İçinde geçirdiğin zaman karşılığını vermeye başladı ve seni ruhun özgürlüğüne ve vücudunun hak ettiği ilgiyi gösterme ihtiyacına yönlendiriyor. Tatlı bir banyonun keyfini çıkar ve güneş enerjisinin cildini okşadığını hisset.
3.Kartı Seçtin
'Kendini amacına ulaşmanı engelleyen engellerden kurtar.'Bir yorgunluk ve karışıklık anındasın. Bu koşullarda kendini çıkmazda buluyorsun. Çabaların sonuç vermiyor ve şu anda çözüm bulamıyorsun. Zamanının ve enerjinin çoğunu problemlerini çözmek için harcadıktan sonra hala aynı yerdesin.Rahatlamanın ve ne kadar ağır görünürse görünsün hiçbir koşul olmadığını, bunun statik olduğunu anlamanın zamanı geldi. Zaman bize, ne kadar büyük görünürse görünsün, sorunları yumuşatma ve yok olma avantajını sunar; Hayatımızı çevreleyen koşulları büyük veya küçük yapan biziz.Bu kart içinde bulunduğun durumdan kendini kurtarman için hayatına geliyor. Bunun için tavrının tatlı ve neşeli olması gerekir. Melekler sana yardım etmek için yanında; Kalbinin kapılarını aç ve mükemmelliğin hayatına girdiğine güven.Sorunlardan kurtulmanın zamanı geldi. Bu kart kendini içinde bulduğun baskıdan kurtarmana yardımcı olacak. Endişelenmezsen Melekler harekete geçebilir. Böylece şu anda var olan kilitler çözülecek, durum düzelecek ve sorunlarına tatmin edici bir çözümle ulaşabileceksin.

Share your Results: