Seçtiğin Ay Hayatının Ve Kişiliğinin Gizemli Yönlerini Ortaya Çıkaracak

Ay insanlık için önemli bir sembol olmuştur. Ay, mutlak karanlıkta bir ışık kaynağı sağlar; Birçoğu, güneş ışığının aksine Ay ışığını rahatlatıcı, huzurlu ve yumuşak olarak görüyor. Şairler, yüzyıllar boyunca ayın bu en düşünceli ve güzel niteliklerine yazdı.

Bu testte seçtiğin ay kişiliğinin gizemli yönlerini keşfetmene yardımcı olacak.

Bir Ay Seç

Seçtiğin Ay Hayatının Ve Kişiliğinin Gizemli Yönlerini Ortaya Çıkaracak
1.Ay'ı Seçtin
Enerjik ve iyimser kişi olarak karakterize ediliyorsun. Güvenliğin iş ve istikrarlı bir evin sonucu olarak geldiğini düşündüğünden, sürekli olarak güvenlik arayışı içinde çalışman gerektiğini ve maddi refahın temelini oluşturmak istediğini hissediyorsun. Asıl zorluğun kendine karşı daha hoşgörülü olmaktır, çünkü acımasız ve katı biri olabilirsin.Bir hata yaptığında kendine nasıl davrandığına dikkat et (kullandığın kelimeler, yaptığın şeyler) kendine saygı göster, hatalarını kabul et ve bunları düzeltmek için sevgi ve bağlılıkla çalış. Hayallerinin sponsoru olmak, kendi cellatın olmaktan çok daha iyidir.
2.Ay'ı Seçtin
Pratik, nazik, duygusal ve hayattaki en zarif şeylerin tadını çıkaran birisin. Maddi dünyanın duygusallığına çok bağlısın ve duygusal ortamlar inşa etmeyi seviyorsun. Aşırılıklara maruz kalma eğilimin var: film izlemek veya müzik dinlemek, aşırı yemek yemek, enerji seviyeni düşürmek için geç saatlere kadar uyanık kalmak gibi. Hayatı üstlendiğin yoğunlukta biraz ılımlılık, zamanının ve enerjinin biraz daha fazla organizasyonu, hayatının, işinin ve yarattığın her şeyin parlaklığını yoğunlaştırmana yardımcı olacaktır.
3.Ay'ı Seçtin
Kendine güvenen, karakter olarak güçlü ve dünyanda önemli olan bir kişi olduğunu düşünen birisin. Sen iyiliğini ve en sevdiğin varlığının olmasını sağlamak için her zaman koşulları korumaya çalışan harika bir sağlayıcısın.Dostluğu karşılıklı bir koruma anlaşması olarak görüyorsun, bu da seni kesinlikle sadık ve ihanete uğramaktan çok korkutuyor. Sürekli güvensizlik ve zayıflık belirtisi olmak çok yorucu.İşini çok iyi seçerek karakterize edilirsin, bu nedenle kendini korkmadan, güvenle, nezaketle ve rezerv olmadan başkalarına ver çünkü verdiğin her şey her zaman sana geri dönecektir. Böylece hayatın çok daha sakin, dolu, neşeli ve mutlu olacak.
4.Ay'ı Seçtin
Sevilmek ve onaylanmak için büyük bir arzun var, bu nedenle, genellikle başkalarının ihtiyaçlarına bakmaya odaklanan, bazen yeterince dinlenmeyen veya kendi arzularına ve ihtiyaçlarına zaman ayırmayan çok nazik bir insan oldun.Birçok kez imajını başkaları aracılığıyla oluşturdun, bu da bir tür bağımlılık yaratabilir. Artık önemini, yeteneklerini ve değerini tanımalısın.Sen harika yeteneklere ve duygulara sahip bir insansın, onları keşfetmene, kullanmana ve onlarla hayatın için harika şeyler inşa etmene izin ver. Doğan gereği yardım seversin, ancak iyi, dolu, memnun ve mutlu olduğun ölçüde daha fazla ve daha iyi yardımcı olabilirsin.
5.Ay'ı Seçtin
Kültürlü bir insan, asil bir gözlemci, meraklı ve çok nesnel olmakla karakterize edilirsin, ancak arkadaşça davranıp konuşmalara katılabilsen de, en sevdiğin insanlarla kalmayı ya da sadece yalnız kaliteli zaman geçirmeyi tercih edersin.Zihninde genellikle büyük bir fikir akışı vardır ve bu nedenle hafif uykusuzluk ve stres vakalarından muzdarip olabilirsin.Asıl zorluğun sezgilerine (zihninde duyduğun kalbinin sesi) daha fazla inanmak ve zihnini olumlu yaşamaya hazırlamaktır, çünkü ne kadar çok yaparsan, hayatından o kadar hızlı bir şekilde ortadan kaldıracaksın. Ayrılmaz, dolu ve tatmin olmuş bir insan olmanı engelleyen engeller ve fikirler var. Unutma, kalbinin pusulan olmasına, zihninin haritan olmasına ve ruhunun rehberin olmasına izin verirsen, asla kaybolmayacaksın.
6.Ay'ı Seçtin
Sükunete çok değer veren (bazı durumlarda haklı olmaktan çok sükunete sahip olmayı tercih edersin) ve hayatın basit zevklerinden çok hoşlanan sabırlı bir insan olmakla karakterize edilirsin: evde kalmak, film izlemek, sessiz bir parkta buluşmak aile veya arkadaşlarla, vakit geçirmek gibi.Sen çok aktif ve yetenekli bir insansın, ama dünyanın çatışmalarından ve telaşlı hızından kaçmak istiyorsun. Geleceği düşünmek için çok zaman harcıyorsun, bu da çok fazla endişe yaratıyor ve büyük zorluğunun yattığı yer burası. Kaç kere hiç olmamış bir şey hakkında düşünmek için iyi bir günü berbat ettin? İleriye dönük düşünme, mutluluğunu, etkinliğini ve enerjini azaltırken, şimdiki zamanınla bağlantı kurmak, yaşamına daha bağımsız bir şekilde sahip olmana ve eylemlerinin her birinde huzur ve eşitlik yaşamana yardımcı olacaktır.