Seçtiğin Nevresim Takımı Nasıl Bir Ev Hanımı Olduğunu Söylecektir

Bugün sana, evde ne kadar başarılı olduğunu belirleyecek büyüleyici bir test sunuyoruz. Resimdeki nevresim takımlarından birini seçerek nasıl bir ev hanımı olduğunu öğrenebilirsin.

Bir Nevresim Takımı Seç

Seçtiğin Nevresim Takımı Nasıl Bir Ev Hanımı Olduğunu Söylecektir
1.Takımı Seçtin
Her şeyin temiz ve düzenli olması için kilit bir rol oynuyorsun. Mükemmel düzende olduklarını düşünmüyorsan, insanların evde kalmasına izin vermezsin. Senin için her şeyin yerli yerinde olması önemlidir ve partnerinden istediğin şey, esas olarak bunun çatışmalara yol açmamasıdır. Sen mükemmel bir ev kadınısın. Aynen böyle devam!
2.Takımı Seçtin
Gerçekten yapmaya çalışmak yerine, bir düzen görünümü yaratırsın. Gerçekten zenginmişsin gibi görünmek istiyorsun, böylece evin için masraflardan kaçınmıyorsun.
3.Takımı Seçtin
İyi bir ev hanımısın, işe gitmekten çok, evde kalmayı seviyorsun. Her gün temizlik yaparsın, çiçek aranjmanları ve pastalar yaparsın. Seninle yaşayanlar çok şanslı!
4.Takımı Seçtin
Sen %50 ev hanımısın. Temizliğin nerede ve ne zaman yapılması gerektiğini biliyorsun ama olaya fanatik davranmıyorsun. Veya minimalist bir dekor iç mekanına bağlı kalmayı tercih edebilirsin. Bu sana doğal, kolay ve temiz bir temizlik sağlar!

Share your Results: