Mutluluğu Nerede Beklersiniz?


Bu testte yakın gelecekte mutluluğunuzun sırlarını açmanızı öneriyoruz. Bilinçaltında beyniniz istenen resmi seçecektir, bu yüzden seçiminizi cesurca yapın. Dikkatinizi en çok çeken resimlerden birini seçin.

Bir Resim Seçin

Mutluluğu Nerede Beklersiniz?
1.Resmi Seçtiniz
Mutluluğunuzu işinizde veya hobilerinizde bulacaksınız. Kendiniz üzerinde çalışmak ve edindiğiniz beceriler sizi şu anda hissettiğinizden çok daha mutlu edecektir. En sevdiğiniz etkinliği zaten bulmuş olabilirsiniz veya onu arıyor olabilirsiniz, ancak bunun sizi mutlu edeceğini ve yaşamın anlamı olacağını unutmayın.
2.Resmi Seçtiniz
Mutluluğunuza giden yol, ruh eşinizle iletişim kurmaktır. En yakın arkadaşlarınızdan, eşinizden veya ailenizden alabileceğiniz uyum ve desteğe ihtiyacınız var. Böyle bir insanı bulursanız, o zaman iletişim yoluyla sizi neşeli duygularla ve uzun bir süre mutlu bir ruh haliyle doldurur.
3.Resmi Seçtiniz
Mutluluğunuz tamamen size kalmış. Mutluluğu kendinize çekmek için tüm niteliklere sahipsiniz. Başkasının yardımına veya rastgele olan olaylara ihtiyacınız yok. Siz zor zamanlarda bile hayatın tadını çıkarabilecek bir insansınız.
4.Resmi Seçtiniz
Mutluluğunuz beklenmedik ve hoş olaylarla size gelecektir. Beklenmeyen hediyeler veya ödüller sizi daha neşeli hale getirebilir. Kendinizi her zaman olumlu insanlarla kuşatın. Yakın gelecekte hayata beyaz bir çizgiyle başlayacaksınız.
5.Resmi Seçtiniz
Mutluluğu konfor bölgenizin dışında aramalısınız. Mutluluğunuzun için kendinizi sürekli olarak geliştirmeniz ve daha iyi olmanız gerekir. Seyahate çıkabilir ya da yeni bir meslek öğrenebilirsiniz. Hayatınızda yeni olan her şey iyi hisler getirecek. Yeni bir yaşam ortamına girer girmez, yeni başarılar için yeni güçleriniz olacak.
6.Resmi Seçtiniz
Mutluluğu rüyalarınızda bulacaksınız. Hayallerinizin gerçek olduğunu anlamalısınız. Muhtemelen bir şey istediğinizde, gerçek olduğunu fark etmişsinizdir. Daha çok hayal etmeli ve görselleştirmelisiniz, daha sonra mutluluğu bulacaksınız.

Mutluluğu Nerede Beklersiniz?

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı