Bir Kar Tanesi Seçin Ve Geçmiş Yaşamdan Çözülmemiş Karmik Sorularınızı Öğrenin

Hayatınızda nasıl deneyeceğinizden bağımsız olarak çözemeyeceğiniz bazı problemler olduğunu hiç hissettiniz mi? Belki de, “Peki neden ben?” Diye bağırmak istediğiniz anlar bile oldu. Ve haklısınız! Neden siz. Cevap muhtemelen belirli bir karmik düğümü çözemeyeceğiniz geçmişinizde gizlidir.

Bazı yaygın sorular benlik saygısı, başarılı ilişkiler, sağlık, yoksulluk veya refahtır. Sorununuzu anlayabiliyorsanız, sebebini ve sorunu çözme fırsatını bulacaksınız. Şimdi resimdeki üç kar tanesinden birini seçin – belki de seçiminiz sizi doğru cevaba götürecektir.

Bir Kar Tanesi Seçin

Bir Kar Tanesi Seçin Ve Geçmiş Yaşamdan Çözülmemiş Karmik Sorularınızı Öğrenin
1.Kar Tanesini Seçtiniz
Çözülmemiş karmanız: Toksik ilişkilerden kurtulmak ve devam etmek. Geçmiş yaşamınızda muhtemelen göz ardı edildiniz ve delice sevdiğiniz insanlar tarafından terk edildiniz. Bu hayatta, size karşı ne kadar kötü davrandığına bakılmaksızın, her bir partnerin en iyisini görmek için umutsuzca istekli olursunuz. Size zarar vermesine rağmen ona tutunuyorsunuz. Başkalarını kontrol edemediğinizi anlamak sizin için önemlidir ve insanlar onları çok sevseniz bile sizi rahatsız edebilir. İç sesinize güvenmeniz ve uyarı sinyallerini fark etmeniz gerekir. Dikkatli olun: aileniz, arkadaşlarınız, iş ortaklarınız ve hatta iş arkadaşlarınızla toksik ilişkilerden geçebilirsiniz.
2.Kar Tanesini Seçtiniz
Çözülmemiş karmanız: Kendinden şüphe etme ve yanlış hedef belirleme Geçmişte, muhtemelen sistematik olarak size ve sevdiklerinize ciddi zarar veren finansal, fiziksel ve hatta zihinsel yanlış kararlar verdiniz. Bu nedenle, bu hayatta kendinize karşı güven eksikliği çekiyorsunuz. Hepimiz hata yaparız ve bununla ilgili yanlış bir şey yoktur. Kendiniz için kendi başarısızlıklarınıza ve hatalarınıza karşı nasıl davranmanız gerektiğini anlamanız önemlidir. Kendinize zaman verin, elde ettiğiniz tüm olumlu şeyleri düşünün. Organize bir insan olun ve her zaman gelişmeye çalışın. Sorumluluğunuzu başkalarına kaydırmaya çalışmayın ve kaderinizi kendiniz inşa edin.
3.Kar Tanesini Seçtiniz
Çözülmemiş karmanız: Çevrenizdeki insanlara karşı güven sorunları Büyük olasılıkla çok güvendiğiniz insanlar tarafından ihanete uğradınız. Arkadaki bu tür darbeler, bunun çok acı verici ve büyük bir sorun haline gelmesine neden oldu. Bu şu anda size çok zarar veriyor. Bu nedenle yavaşça açılmayı ve güvenmeyi öğrenmeniz gerekiyor. Sabırlı olun. Bir kişiyi en az 3-4 ay boyunca gözlemleyin ve onun hakkındaki düşüncelerinizi oluşturun. İlk başta alışkanlıktan şüphe edebilirsiniz, ancak yakında belirli işaretler almaya başlayacaksınız. Sezginizi kullanın ve cesurca bir karar verin.