Turuncu Test: Bir Resim Seçin Ve Yakında Sizi Neyin Memnun Edeceğini Öğrenin


Hepimiz birbirimizden farklıyız. Bazısı soğuk renkleri tercih eder, bazıları parlak olanları sever, bazıları da olumlu ve neşeli renklere çekilir. Örneğin, turuncuya.

Turuncu çok sayıda renk tonuna sahip şaşırtıcı derecede parlak bir renktir. Doktorlar, turuncu rengin kan dolaşımını hızlandırdığını iddia ediyor, psikologlar ise turuncu rengin depresyon ve ilgisizliği tedavi etmeye yardımcı olduğunu fark ettiler.

Bugün dikkatinize turuncu bir test getiriyoruz. Bilinçaltı zihninize güvenin, hem görüntüyü seçin hem de yakın gelecekte sizi ve sevdiklerinizi neyin memnun ettiğini öğrenin

Bir Resim Seçin

Turuncu Test: Bir Resim Seçin Ve Yakında Sizi Neyin Memnun Edeceğini Öğrenin
1.Resmi Seçtiniz
Seçmiş olduğunuz bu resim size güçlü bir enerji mesajı veriyor. Çiçekçilikte, turuncu sarıdan kırmızıya geçiş olarak kabul edilir. Duygusal bakış açısının rengidir: aşık olmak ve arzu etmek. Yakın gelecekte sizi çok sevecek birine aşık olcaksınız ve bu sizi memnun edecektir.
2.Resmi Seçtiniz
Bu pozitif meyve yenilenmek, canlanmak ve sağlık için çok faydalıdır. Sağlık haberleri sizi memnun edecektir. Eğer hastaysanız veya sevdikleriniz rahatsızsa, çok kısa sürede bu yöndeki durum olumlu yönde ilerleyecektir.
3.Resmi Seçtiniz
Arkadaşlarınızdan iyi haberleri bekleyin. Belki sizin refahınızla ilgili bir şeyle meşguldüler ve yardımları çok üretken hale geldi ya da endişelendiğiniz bir tür iş kuruldu. Birçok seçenek olabilir, ancak arkadaşlarınızın haberlerinden veya eylemlerinden memnun kalacağınız yadsınamaz, çünkü bu resmi seçtiniz
4.Resmi Seçtiniz
Bu manzarayı seçtiyseniz geri kalanının tadını çıkaracaksınız. Çok çalıştınız, çok iş yaptınız ve kendinize bakmanın zamanı geldi. Bu tatilden memnun kalacaksınız, size güç ve enerji verecek, ilginç insanlarla tanışacaksınız. Sizi memnun edecek bir şeyi uzun süre ertelemeyin. Kendinize iyi bakın.

Turuncu Test: Bir Resim Seçin Ve Yakında Sizi Neyin Memnun Edeceğini Öğrenin

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı