Seçeceğiniz Bir Kart Dileğinizin Gerçek Olup Olmayacağını Söyleyecek

Eğer çok fazla şey istiyorsanız ve arzu ettiklerinizi beklemekten yorulduysanız, umutsuzluğa kapılmayın. Hayallerinizin gerçek olması çok muhtemeldir sadece biraz beklemeniz gerekir.

Bu üç karttan birini seçin. Şeçiminizi yapmadan önce derin bir nefes alın ve dileğinizi söyleyin daha sonra bir kart seçin ve sizin için anlamını iyi okuyun.

Bir Kart Seçin

Seçeceğiniz Bir Kart Dileğinizin Gerçek Olup Olmayacağını Söyleyecek
1.Kartı Seçtiniz
Bu kart amaçlarınızı, arzularınızı ve hayallerinizi gerçekleştirmek için zamanı seçtiğiniz anlamına gelir. Hayalleriniz kesinlikle size çok mutlu hisler getirecek. Yakında hedeflerinize ulaşmak için size yardım teklifleri sunulacak - bunu kabul etmekte özgürsünüz, böylece bir rüyanın gerçekleşmesini daha da yakınlaştırmış olursunuz. Evren şimdi açık bir şekilde sizin tarafınızda, anı kullanın ve seçilen yoldan kuşku duymayın, çünkü yönü doğrudur.
2.Kartı Seçtiniz
İyi düşünün. Hayalleriniz sizin hayalleriniz mi?, yoksa başkasının hayalleri mi? Her iki durumda da, arzularınızı yerine getirme zamanı gelmedi. Arzularınızla ilğili en ufak bir şüpheniz varsa, her şeyi iyice tartın ve ondan vazgeçin. Bu arzu, şimdi kolayca elde edebileceğiniz her şeyden enerji alır.
3.Kartı Seçtiniz
Hiçbir şey size kolay gelmeyecek - bu düşünceyi kabul etmeniz gerekir. Çalışmaya hazır olun, hem enerjik hem de fiziksel olarak maksimum yatırım yapın. Sabır, irade, inat, özveri - arzu ettiğiniz ödülü almanıza yardımcı olacak şeylerdir. Hayallerinizden asla vazgeçmeyin, mutluluk için savaşın.