Ruhunuzun Size Bir Mesajı Var!! Öğrenmek İçin Bir Tüy Seçin

tuy.jpg

Bizler ruh özümüze bağlı kişilikleriz. Daha yüksek bir bilince sahip olduğunuzu söyleyebildiğiniz ve her zaman bizimle iletişim kurduğunuz ruh ve ruh özümüze bağlandığımızda, rahatlık duyuyoruz ve huzur içerisindeyiz. Bir tüy seçin ve ruhunuzun size iletmek isteği mesajı okuyun.

Haydi Başlayalım!!!

 1. En Beğendiğiniz Tüyü Seçin

Ruhunuzun Size Bir Mesajı Var!! Öğrenmek İçin Bir Tüy Seçin

Oluşturuldu
 1. Test sonucu

  1.Tüyü Seçtiniz

  Ruhunuz, onları tanımanız, teşhis etmeniz ve onları iyileştirici ve anlayışlı bir yere taşımanız için korkularınızı ön plana çıkarmaktadır. 

  Korkularımız bizi felç eder, duygularımızı ve düşüncelerimizi tutar ve sık sık bizi durgun bir yerde tutar ve genellikle tezahür etmemiş bir şeyle ilgilidir.Başka bir deyişle, korku gerçek  fiziksel bir şey değildir.Düşüncelerimizle ve duygularımızla hayatımızı fiziksel olarak veriyoruz. 

  Korkularınızı anlamak, kendi kendinize empoze edilen hapishanenizden kurtulmak ve kalbinize sevinç ve umutla hoş geldiniz demek.

  Bu, işleyiş aracınızı, sizi esir tuttuğunuz korkuları aşmak için size yardımcı olacak bir günlük kaydı kullanmak için mükemmel bir zamandır.


  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Test sonucu

  2.Tüyü Seçtiniz

  Duygularınızın başkalarının düşünceleri ve duygularından etkilenmesine izin veriyor musunuz, yoksa kendi deneyimlerinizi paylaşarak başkalarını etkilemeniz ve onlara kendi fikirlerini formüle etme fırsatı vermemeniz mümkün olabilir mi?Bu, şu anda hayatınızda gerçekleşiyor ve bu yüzden ruhunuz bunu gündeme getiriyor.

  Bir yerde, başkalarını belirli bir şekilde hissetmeye ikna etmeye çalışan biriyle uğraşıyoruz ya da siz ya almayı ya da bitirmeyi üstlenmektesiniz.

  Evet, bazen birisini kalpten kurtarmayı isteriz; Birisi bizi talihsiz bir durumdan ve hayal kırıklığından kurtarmak isteyebilir, ancak herkes aynı deneyimi yaşayamayacaktır. 

  Kişisel deneyimlere ve algılara dayanan tüm kararları ve görüşleri temel almak önemlidir.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Test sonucu

  3.Tüyü Seçtiniz

  Bugün ruhunuzdan gelen öneri, sizin kendi süper güçlerinize dönüşmeniz ve hata olarak görmüş olabileceğiniz karakter özelliklerini düşünmeniz veya meditasyon yapmanız ya da düşünmeniz içindir.

  Her birey benzersizdir ve zorluklar görünse bile, amaca uygun niteliklere sahiptir.

  Örneğin; inatçı bir tarafınız olduğunu bilebilirsiniz ~ bu inatçılığı, iradenin ve iç gücünün öne sürülmesi gereken alanlar uygulayın.

  Bunun bir örneği, ekstra para ödemek yerine, araba tamirleri için fazla ücret ödemeniz olabilir.İçinde, bazı parlatma gerektiren bazı karakter özelliklerinin arkasına saklanabilen simyasal altın var. Kişisel sihir üzerinde çalışın.

  Sonuçlarınızı Paylaşın