Resimde Gördüğün İlk Şey Gizli Rüyanın Ne Olduğunu Ortaya Çıkaracak

Geleceği hayal etmekle ve programlamakla o kadar meşgulüz ki, şimdiki zamanımızı bir gün gerçekleştirmeyi planladığımız bu hayalleri toplayıp, belki de asla olamayacağımız bir yere göndermekle harcıyoruz.

Çoğu zaman o kadar meşgulüz ki, gerçek dileklerimizi unutuyoruz. Bu test, hayattan gerçekten ne istediğini ortaya çıkarmana yardımcı olacaktır.

Resme bak ve cevap ver, resimde ilk ne gördün.

Resimde İlk Olarak Ne Gördün?

Resimde Gördüğün İlk Şey Gizli Rüyanın Ne Olduğunu Ortaya Çıkaracak
Çiçekleri Gördün
Sevdiklerinin hayatında bir iz bırakmak istiyorsun. Ölümden sonra hatırlanamayacağın düşüncesiyle eziyet çekiyorsun. Bu nedenle, harika ve anlamlı bir şey yaratmak veya yapmak istiyorsun. Unutma ki küçük iyilikler bile başkalarının kalbinde sonsuza dek seninle ilgili bir hatıra bırakacaktır. Diktiğin ve bıraktığın ağaç uzun yıllar büyüyecek ve herkesi barındıracaksın.
Yüz Gördün
Yaratıcı olmak istiyorsun. Belki de kendini sanatla ilgili olmayan bir mesleğe adadığın için tutkulu olduğun şeyi kaybediyorsun. Yaratıcı bir hobi için zaman ayır: dikiş okulu, şan dersleri, dans, resim, müzik aleti çalma veya işten sonra resim yapma gibi. Tüm bunlar hayatını zenginleştirecek. Zamanla, bir hobi sana ek gelir kazandırmaya başlayabilir.
Kelebek Gördün
Seyahat etmek senin hayalin. Kendini görevlerden, sorumluluklardan ve yetişkinliğin tüm sorunlarından kurtarmak istiyorsun. Bir kuş gibi dünyanın etrafında uç. Komşu şehirlere seyahat ederek başla. Ardından vizeye ihtiyacın olmayan ülkeleri ziyaret et. Böylece yavaş yavaş nereye seyahat edeceğine karar vermen kolaylaşacak ve bunu daha sık yapacaksın.
Dudak Gördün
Rahat ve sıcak bir evin sahibi olmak istiyorsun. Evin gerçek bir koruyucusu olmak, misafirleri evde ağırlamak ve ailenle ölçülü bir yaşam sürmek istiyorsun. Kiralık bir evde yaşıyor olsan bile, iç detayların yardımıyla rahat edebilirsin. Dost yüreklerin sıcaklığı evde ısınır.

Share your Results: