Resimde Gördüğün İlk Şey Gizli Rüyanın Ne Olduğunu Ortaya Çıkaracak


Geleceği hayal etmekle ve programlamakla o kadar meşgulüz ki, şimdiki zamanımızı bir gün gerçekleştirmeyi planladığımız bu hayalleri toplayıp, belki de asla olamayacağımız bir yere göndermekle harcıyoruz.

Çoğu zaman o kadar meşgulüz ki, gerçek dileklerimizi unutuyoruz. Bu test, hayattan gerçekten ne istediğini ortaya çıkarmana yardımcı olacaktır.

Resme bak ve cevap ver, resimde ilk ne gördün.

Resimde İlk Olarak Ne Gördün?

Resimde Gördüğün İlk Şey Gizli Rüyanın Ne Olduğunu Ortaya Çıkaracak
Çiçekleri Gördün
Sevdiklerinin hayatında bir iz bırakmak istiyorsun. Ölümden sonra hatırlanamayacağın düşüncesiyle eziyet çekiyorsun. Bu nedenle, harika ve anlamlı bir şey yaratmak veya yapmak istiyorsun. Unutma ki küçük iyilikler bile başkalarının kalbinde sonsuza dek seninle ilgili bir hatıra bırakacaktır. Diktiğin ve bıraktığın ağaç uzun yıllar büyüyecek ve herkesi barındıracaksın.
Yüz Gördün
Yaratıcı olmak istiyorsun. Belki de kendini sanatla ilgili olmayan bir mesleğe adadığın için tutkulu olduğun şeyi kaybediyorsun. Yaratıcı bir hobi için zaman ayır: dikiş okulu, şan dersleri, dans, resim, müzik aleti çalma veya işten sonra resim yapma gibi. Tüm bunlar hayatını zenginleştirecek. Zamanla, bir hobi sana ek gelir kazandırmaya başlayabilir.
Kelebek Gördün
Seyahat etmek senin hayalin. Kendini görevlerden, sorumluluklardan ve yetişkinliğin tüm sorunlarından kurtarmak istiyorsun. Bir kuş gibi dünyanın etrafında uç. Komşu şehirlere seyahat ederek başla. Ardından vizeye ihtiyacın olmayan ülkeleri ziyaret et. Böylece yavaş yavaş nereye seyahat edeceğine karar vermen kolaylaşacak ve bunu daha sık yapacaksın.
Dudak Gördün
Rahat ve sıcak bir evin sahibi olmak istiyorsun. Evin gerçek bir koruyucusu olmak, misafirleri evde ağırlamak ve ailenle ölçülü bir yaşam sürmek istiyorsun. Kiralık bir evde yaşıyor olsan bile, iç detayların yardımıyla rahat edebilirsin. Dost yüreklerin sıcaklığı evde ısınır.

Share your Results:

Resimde Gördüğün İlk Şey Gizli Rüyanın Ne Olduğunu Ortaya Çıkaracak

Giriş

Tüm Özelliklerden Faydalanmak için giriş yapın !

Şifreyi Yenile

Back to
Giriş
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
İçerik Türü Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi Testi
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme, görüş belirleme ve ya oy verme
Hikaye
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
Klasik İnternet Bilgileri
Açılan Liste
Açılan Liste
Listelenen
Listelenen
Anılar
Özel anılarınızı oluşturmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları
Görsel
Resim ve ya GIF
Gif
GIF formatı