Kuyulardan Birini Seçin ve Arzularınızın Gerçekleşip Gerçekleşmeyeceğini Öğrenin.

Kuyuları görüyorsunuz. Sadece 6 tane var. Elinizde bozuk para olduğunu düşünün. Hayallerinizi düşünün. Arzularınız kalpten gelmeli ve gerçekleşebilir olmalıdır.

Bir Kuyu Seçin

Kuyulardan Birini Seçin ve Arzularınızın Gerçekleşip Gerçekleşmeyeceğini Öğrenin.
1.Kuyuyu Seçtiniz
Planlarınızı gerçekleştirmek için yaptığınız şeyleri yapmaya devam edin. Hiçbir şey olmayacak gibi gözükse bile asla pes etmeyin. Biraz bekleyin kader sizi ödüllendirecektir.
2.Kuyuyu Seçtiniz
Gerçekten buna ihtiyacın var mı? Kader sizi tekrar düşünmeye davet ediyor. Eğer arzularınıza ulaşmak istiyorsanız gerçekten çok çalışmanız gerekecek.
3.Kuyuyu Seçtiniz
Arkadaşlarını hatırlayın. Çünkü arzularınızın gerçekleşmesine yardımcı olacaklardır. Geçmişte tanıdığınız yakın birinden destek alacaksınız.
4.Kuyuyu Seçtiniz
Yakınınızda bulunan herkese yardım etmeye hazır, nazik bir insansınız. Evren, dileğinizin en kısa zamanda gerçekleşmesi için mümkün olan her şeyi sizin için yapacak.
5.Kuyuyu Seçtiniz
Oturmayın, fikirlerinizi uygulamaya başlayın. Arzularınızın gerçekleşmesini istiyorsanız şimdi durmanın zamanı değil hayallerinizin peşinden koşmanın zamanı. Tüm fikirleriniz gerçekleşecek ilerlemeye devam edin.
6.Kuyuyu Seçtiniz
Dilekleriniz kesinlikle gerçekleşecek! Kader size özel bir hediye hazırladı, ancak bunun için biraz çaba sarfetmeniz ve biraz beklemeniz gerekir.